با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی روانشناسی فریبکاری اثر نگین کشاورزیان

دانلود و خرید کتاب صوتی روانشناسی فریبکاری

نویسنده:پل اکمنمترجم:نگین کشاورزیانگوینده:نسترن حسنیانتشارات:پندار تابان
۳٫۴ از ۸ نظر
۳٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روانشناسی فریبکاری  نوشته  نگین کشاورزیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روانشناسی فریبکاری

کتاب صوتی روانشناسی فریبکاری نوشته پل اکمن با ترجمه نگین کشاورزیان منتشر شده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید چطور دروغگوها را تشخیص بدهید و فریب افراد را نخورید.

درباره کتاب روانشناسی فریبکاری

دروغ‌گویی مسئله مهمی در زندگی است و درک بهتر آن تقریباً به تمام مسائل مربوط به انسان کمک می‌کند. شاید بعضی از مردم وقتی با دروغ مواجه می‌شوند دچار حس نفرت می‌شود چون دروغ‌گویی را زشت و شرم‌آور می‌دانند. اکمن با این نظر موافق نیست. خیلی ساده‌لوحانه است که تصور شود هیچ‌کس در هیچ رابطه‌ای تا به حال دروغ نگفته است.

پل اکمن در کتاب صوتی  روانشناسی فریبکاری مهم‌ترین سرنخ‌های رفتاری فریب را بازگو کرده و برنامه خودآموزی ارائه می‌دهد که به شما یاد می‌دهد بتوانید نشانه‌ها را ببینید و براساس آن‌ها تشخیص دهید به چه کسانی نباید اعتماد کرد. به اعتقاد اکمن از روی حالت‌های چهره انسان می‌توان فهمید که شخص اهل خشونت و بی‌رحمی است یا نه؟ این کتاب به شما می‌گوید که دروغ‌ها انواع مختلفی دارند، همین‌طور به این نکته اشاره می‌کند که چطور حرکات بدن، لحن گفتار، تن صدا و حالت‌های چهره، دروغ فرد را برملا می‌کنند.

شنیدن کتاب روانشناسی فریبکاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به همه پیشنهاد می‌کنیم، چون هیچکس دلش نمی‌خواهد فریب بخورد.


نظرات کاربران

sheikh
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

پل اکمن یکی از بزرگترین محققان دنیا در زمینه بررسی احساسات و کشف دروغ هست،به کمک این کتاب می تونید گامی بلند در تشخیص دروغ های اطرافتان بردارید.بعد از خوندن این کتاب سریال lie to me رو هم ببینید که

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۰۲٫۰ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۰۲٫۰ مگابایت