با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی باغ دل اثر حسین الهی قمشه‌ای

دانلود و خرید کتاب صوتی باغ دل

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی باغ دل  نوشته  حسین الهی قمشه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی باغ دل

کتاب صوتی باغ دل شامل ۲۴ جلسه سخنرانی دکتر حسین الهی قمشه ای است. متن کامل گلشن راز بیت به بیت خوانده شده و به دنبال آن توضیحات کوتاه و بلندی در شرح ابیات آمده است. گلشن راز نوشته شیخ محمود شبستری یکی از آثار مشهور عرفانی به زبان فارسی است.

شنیدن کتاب باغ دل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقمندان به ادبیات عرفانی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره حسین الهی قمشه‌ای

حسین محی‌الدین الهی قمشه‌ای، دی ماه ۱۳۱۸ در تهران به دنیا آمد. او فارغ التحصیل دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران است و تحصیلات حوزوی و سنتی را نزد پدرش، استاد مهدی الهی قمشه‌ای و استادان دیگر دنبال کرد. سپس به کار تدریس در دانشگاه تهران و سایر مراکز آموزش عالی در ایران و بعدها در خارج کشور پرداخت و در کنار تدریس به تالیف و ترجمه آثار در زمینه عرفان، ادبیات و هنر مشغول شد. قریب یک سال رئیس کتابخانه ملی ایران بود. الهی قمشه‌ای تعداد زیادی سخنرانی به زبان‌های فارسی و انگلیسی در دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف داخل و خارج از کشور ایراد کرده، که به صورت لوح فشرده و فایل صوتی در دسترس است. مشخصات آثار مکتوب و صوتی تصویری در سایت رسمی ایشان آمده است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کیان
۱۴۰۰/۰۲/۲۱

درود بر جناب دکتر الهی قمشه ای، بسیار دل پذیر و دلنواز هست سخنانشان ❤️

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۲۷ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۰۰٫۸ مگابایت
زمان۲۷ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۰۰٫۸ مگابایت