با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیشعوری

دانلود و خرید کتاب صوتی بیشعوری

راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت

۴٫۰ از ۴۰ نظر
۴٫۰ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیشعوری  نوشته  خاویر  کرمنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیشعوری

کتاب صوتی بیشعوری نوشته خاویر کرمنت، کتابی با مضمون طنز است که به تجاوز حماقت‌آمیز اما آگاهانه به حقوق دیگران در دنیای کنونی، می‌پردازد. این کتاب با صدای دادبه دادمهر منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی بیشعوری

خاویر کرمنت اعتقاد دارد بیشعوری یک بیماری و اعتیاد است، نه بداخلاقی و سوءرفتار؛ بر همین اساس نیز کتابی را تحت عنوان بیشعوری تالیف کرده و به معرفی بیشعوری اززوایای مختلف پرداخته است. درواقع او راهنمای عملی برای شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت را در اختیار مخاطب قرار داده است.

خاویر کرمنت می‌گوید: احتمالا بارها در جامعه با افرادی برخورد کرده‌اید که برخلاف ظاهر موجه و موقعیت اجتماعی و فرهنگی عالی، آگاهانه به حقوق دیگران تجاوز می‌کنند؛ این افراد به نوعی بیماری به نام بیشعوری دچار هستند. متاسفانه این بیماری در دنیای معاصر به سرعت در حال رشد است. او اعتقاد دارد: بیشعوری حماقت نیست. بیشتر بیشعورها از هوش بالایی برخوردارند و همین هوش و معلومات و گاه موقعیت اجتماعی، آنها را به انسان‌های بیشعور تبدیل می‌کند.

کرمنت پس از آنکه شما را با این واقعیت دردناک جهان کنونی آشنا کرد؛ به دنبال راه حلی برای رفع آن می‌گردد.

خاویر کرمنت می‌گوید خودش تا چهل سالگی از عارضه بیشعوری رنج برده است.اما زمانی که این بیماری را در خود شناسایی کرد، به دنبال رفع آن برآمد؛ پس هیچ‌وقت برای داشتن زندگی سالم و آرام دیر نیست. او تاکید می‌کند: پس از اولین مراحل تشخیص و درمان، به‌سرعت همه چیز در اطرافتان تغییر می‌کند. جایگاه ارزشمندی در جامعه به‌دست می‌آورید و دیگران برای با شما بودن، از هم سبقت می‌گیرند.

شنیدن کتاب صوتی بیشعوری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

بیشعوری بدرفتاری نیست که از آن شرمنده باشیم؛ بلکه بیماری رایج عصر ماست. بنابراین به همه مخاطبان خود پیشنهاد می‌کنیم کتاب بیشعوری را بشنوند تا درصورت لزوم از آن برای بهبود خود استفاده کنند.

درباره خاویر کرمنت

خاویر کرمنت در دوران جوانی در مقام پزشکی مطرح فعالیت می‌کرد. او به عقیده خودش زندگی حرفه‌ای و خانوادگی موفقی داشت و همه اطرافیانش به او احترام می‌گذاشتند. اما ناگهان زندگی با تمام هیبت و قدرتش در برابر او می‌ایستد و می‌گوید: «تو بیشعوری! حالا وقت آن رسیده تا نتیجه‌ی رفتارهایت را ببینی!».

همسر، فرزندان و دوستانش، خاویر را ترک می‌کنند و او ناگهان متوجه می‌شود که آن چیزی که آن را احترام و اعتمادبه‌نفس تلقی می‌کرده، چیزی نیست جز ترس و وحشتی که دیگران از او دارند. هیچ‌کس جرات مخالفت با او را نداشته، چون همه از واکنش‌های غیرمنطقی و عجیب‌وغریب او می‌ترسیدند.

خاویر کرمنت تصمیم می‌گیرد این مساله را به‌طور جدی و اصولی برطرف کند. کرمنت ثابت کرد که بی‌شعوری بیماری است و ادعا کرد مانند هر داروی مخدر، اعتیادآور هم هست. نتیجه‌ی تفکرات و تحقیقات کرمنت، در کتابی با عنوان بیشعوری تالیف و در سال ۱۹۹۰ در آمریکا منتشر شد. کرمنت با نوشتن این کتاب، اعتراف‌نامه‌ای نوشته که در آن تکان‌دهنده‌ترین اتفاقات و رفتارها را با شهامت تعریف کرده است. پس از تمام این فراز و نشیب‌ها، کرمنت توانست بار دیگر اعتماد خانواده و دوستانش را جلب و زندگی جدیدی شروع کند. او اکنون به‌عنوان روان‌پزشک بیشعورها، به مردم کمک می‌کند تا بتوانند زندگی بهتر و سالم‌تری داشته باشند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۱)
mohammad.honarvar1998
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

کتاب خوبیه توصیه میکنم همگی دانلود کنن

محدثه
۱۳۹۹/۰۹/۱۹

کتاب جالبی بود باید حداقل دوبار گوش بدی بفهمی چی به چی میشه راهکار مفید هم نمیده

صادوکاف
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

یه کتاب عامه‌پسند، بازاری و به دردنخور... در هر فصل نتیجه‌گیری میکنه که همه بیشعورن ولی هیچ راه حل به درد بخوری برای درمان نمیگه..‌. طنز فوق‌العاده بی‌‌مزه‌ای هم داشت -_-

saeed_mohebbie
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

من رو اونجور که باید جذب نکرد شاید بخاطر مختصر شدنش بود که جذابیت خودش رو از دست داده

fateme
۱۳۹۹/۰۷/۱۷

عالیییه کتابش

Hossein Kamarroosta
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

عالی

کاربر ۲۴۷۴۴۷۳
۱۳۹۹/۰۸/۲۴

کتاب خوبیه ولی نتیجش اینکه همه بیشعورن :/

کتابه خیلی خوب
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

بد

محدثه
۱۴۰۰/۰۳/۱۵

بسیار عالی و کاربردی، خیلی لذت بردم از مطالعه چنین کتابی

sara.hoseini
۱۴۰۰/۰۲/۰۴

خیلی دوست دارم بدونم ک مشکل از خود کتابه یا اعمال نظر شخصی مترجم، ک میگه همه‌ی فعالهای مدنی بیشعورن وزندگی خوبی ندارن و از زندگیشون راضی نیستن. بدون اینکه استسنائی قائل بشه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵٫۷ مگابایت