با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت کلام

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت کلام

راه شگفت‌انگیز رسیدن به خواسته‌ها

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت کلام  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت کلام

کتاب صوتی قدرت کلام، اثر فلورانس اسکاول‌شین، راه شگفت‌انگیز رسیدن به خواسته‌ها با استفاده از جادوی قدرت کلام را برای ما بازگو می‌کند. 

نسخه صوتی کتاب قدرت کلام را با صدای دادبه دادمهر در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی قدرت کلام

فلورانس اسکاول‌شین در کتاب صوتی قدرت کلام، به ما می‌آموزد که چطور با استفاده از قدرت کلام، به تمام چیزهایی که می‌خواهیم، برسیم. در حقیقت او راه شگفت‌انگیز رسیدن به خواسته‌ها را برای ما توضیح می‌دهد. شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در دل آرزوی چیزی را داشته‌اید و برای رسیدن به آن دست به دعا برداشتید، اما جایی در اعماق وجودتان صدایی به شما گفته است که رسیدن به خواسته‌تان غیر ممکن است؟ هر زمان که ما از قدرت شگفت‌انگیز و تاثیرگذار کلاممان باخبر باشیم، می‌توانیم تاثیرش را به چشم در زندگی‌مان ببینیم.  در کتاب صوتی قدرت کلام اسکاول ‌شین به شما می‌گوید که چطور با استفاده از حربه قدرت کلام‌تان، آرزوهایتان را تبدیل به اتفاقات روزمره کنید.

کتاب صوتی قدرت کلام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی قدرت کلام برای همه افرادی است که به نیروی کلمه‌ها ایمان دارند و دوست دارند از این طریق، تغییری در زندگی‌شان ایجاد کنند.

درباره‌ی فلورانس اسکاول‌شین

فلورانس اسکاول‌شین ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. او نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. فلورانس اسکاول‌شین در میانه‌ی عمرش به فرقه‌ی اندیشه‌نو پیوست و از این طریق دانش الهی را تدریس می‌کرد. او با استفاده از این روش توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید و تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است. مشهورترین اثر فلورانس اسکاول‌شین کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین و قدرت کلام است که هر دو بعد از مرگ نویسنده منتشر شدند.

فلورانس اسکاول‌شین در ۱۷ اکتبر ۱۹۴۰ چشم از دنیا فروبست.

بخشی از کتاب صوتی قدرت کلام

همه چیز از تخیلات ما سرچشمه می‌گیرد. مهم نیست که برای رسیدن به خواسته‌هایتان چقدر دعا می‌کنید، بلکه باید ببینید که چقدر به رسیدن به آنها باور دارید. وقتی چیزی می‌خواهید، آیا در گوشه‌ای از ذهن‌تان نمی‌گویید که صدای من که هرگز شنیده نمی‌شود؟ یا اینکه مثل کودکی ساده همه چیز را باورپذیر می‌دانید....

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
رزیتا
۱۳۹۹/۰۱/۳۱

متن روان و گویندگی آرامش بخش و محتوای ساده ولی کاربردی این فایل رو بسیار مفید ساخته

کاربر ۱۹۹۸۱۰۵
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

بنظرم بسیار سطحی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۰ مگابایت