با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی مانع یک راه است اثر رایان هالیدی

دانلود و خرید کتاب صوتی مانع یک راه است

هنر جاودان تبدیل تلاش به پیروزی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مانع یک راه است  نوشته  رایان هالیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی مانع یک راه است

کتابچه صوتی مانع یک راه است چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام از رایان هالیدِی است. هالیدی در این کتاب از هنر تبدیل تلاش به پیروزی سخن می‌گوید.

درباره کتاب مانع یک راه است.

کتابِ مانع یک راه است نشان می‌دهد که هیچ مانعی آنقدر بزرگ نیست که نتوان از آن عبور کرد. با مقاومت، آرامش و خونسردی می‌توانیم بیاموزیم که چگونه هنگامِ درکِ موانع، بیشتر مشاهده‌گر شویم. رایان هالیدِی به ما کمک می‌کند که به جای تسلیم شدن، مانند کاری که مردمانِ عادی ممکن است انجام می‌دهند؛ بدونِ توجه به اینکه شرایطِ زندگی چه‌قدر مشکل است، به برندگانی خارق‌العاده و با پشتکار تبدیل شویم.

با تسلط بر هیجاناتِ خود، آرامشِ اعصابِ خود را حفظ خواهیم کرد. هنگامی که این گونه رفتار و عمل کنیم، قادر هستیم راحت‌تر با موانع روبه‌رو شویم. آماده خواهیم بود تا به جای فرار کردن و تسلیم شدن، پایداری خود را حفظ کرده و درک کنیم که همواره راهی پیشِ‌رو وجود دارد.

تسلیم شدن در برابر نخستین مانعِ قرار گرفته بر سر راهمان، آسان است. هنگامِ ناراحتی و بروزِ مشکلات، به راحتی می‌توان دست‌ها را به نشانه تسلیم بالا گرفته و گفت: «دیگر تمام شد، هرچه در توانم بود انجام دادم.» اما این آدم‌های عادی هستند که به راحتی تسلیم می‌شوند. این افراد معمولی هستند که برای یک زندگی معمولیِ کسل‌کننده آماده شده‌اند و هنگامِ دیدن نخستین نشانه خطر، با ترشرویی جا می‌زنند. برعکس، برندگان و رهبران با موانع مقابله کرده و عمل می‌کنند.

مخاطب نهایی کتابِ مانع یک راه است ما هستیم تا بتوانیم با مانع روبه‌رو شویم، آن را در ذهن خود تفسیر کرده و فرصتی برای رشد بدانیم، سپس دست به کار شده و رقبا را شکست دهیم.

شنیدن کتابچه صوتی مانع یک راه است را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در زندگی و کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کامل مانع یک راه است را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت