با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین اثر فلورانس اسکاول شین

دانلود و خرید کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین

بازی زندگی و چگونگی انجام آن؛ کلام تو عصای معجزه‌گر توست؛ در مخفی موفقیت؛ قدرت کلام

۴٫۰ از ۹۶ نظر
۴٫۰ از ۹۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین

میکروکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین، در واقع شامل چهار کتاب از اوست که در یک مجموعه گردآوری شده است. این کتاب‌ها شامل: بازی زندگی و چگونگی آن، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی موفقیت و قدرت کلام است. چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین، یکی از بهترین کتاب‌ها برای شروع به مثبت‌اندیشی و تغییر است.

درباره کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

اساس سخن اسکاول شین در این چهار اثر تفکر مثبت است او می‌گوید آنچه که در زندگی‌مان نام محدودیت برایش گذاشتیم، در واقع حصاری است که خودمان، دور خودمان کشیده‌ایم. اگر فکر می‌کنید که به یکسری خواسته‌ها در زندگی نمی‌رسید چون پول یا شرایط کافی ندارید، همان خواهد شد. اما اگر در بدترین شرایط ممکن باشید و خواسته‌هایتان را ببینید، حتما به آن خواهید رسید. چون کلام می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. شاید آن را ساده بنگریم و بگوییم که سخن اثری بر زندگی ما ندارد. اما همین جملات به اصطلاح ساده می‌تواند تغییری شگرف در زندگی ما ایجاد کنند.

شنیدن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه ما نیاز داریم تا تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنیم و مثبت‌اندیشی را جایگزین آن سازیم پس شنیدن این کتاب را به همه کابران طاقچه پیشنهاد می‌کنیم.

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول‌شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. او دانش الهی را تدریس می‌کرد و از این طریق توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید و تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است.

او می‌گوید: هر آنچه آدمی احساس یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود. جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگ‌ترین آرمان‌ها یا مرادهای دلش فاصله ایجاد کند. اصولاً هر مشکلی حاصل ذهنی ناآرام است. شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. تنها آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بی‌نهایت به آن می‌اندیشید.

جملاتی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

در کتاب مقدس آمده که خداوند یاور آدمی است و انسان می‌تواند از طریق کلام و صحبت‌های خود به همراه ایمانی راسخ، هر آنچه که بخواهد را کسب کند. کلام انسان از نیروی زیادی برخوردار است به طوری که حتی می‌تواند به جسم و زندگی هم شکل بدهد.

باید طوری رفتار کنید که انگار هر آنچه که لازم دارید را در اختیار دارید. اگر هنگام دعا باور داشته باشید که به هر چه که می‌خواهید می‌رسید، دقیقا آن را دریافت خواهید کرد. در راه رسیدن به خواسته‌های خود باید بُعد معنوی را در خودمان تقویت کنیم. رسیدن به این مرتبه معنوی برای یک انسان عادی، کار ساده‌ای نیست، چون انسان باید با شک‌هایش مبارزه کند و تردیدها را از ذهن نیمه هوشیار خود بیرون کند.

تنها با باوری عمیق به خدا، می‌توان تفکرات کهنه و نابودگر را از ذهن نیمه هوشیار خود خارج کنیم. هر فردی به اندازه‌ای مورد لطف خداوند قرار می‌گیرد که خود را لایق آن می‌داند. هر انسان همواره باید پایان راه را تصور کرده و تصویر محقق شده خواسته‌اش را در ذهن مرور کند تا به هر آنچه که می‌خواهد برسد.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۳)
کاربر ۱۳۹۷۳۳۳
۱۳۹۸/۱۲/۰۸

کتاب عالییییی توروخدا رایگانش کنید

salim
۱۳۹۹/۰۱/۲۸

عالی عالی

SOROUSH
۱۳۹۸/۱۲/۱۲

بهترین کتابی هست که از لحاظ خودباوری بهمون کمک می کنه پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید☺

شهاب
۱۴۰۰/۰۶/۰۵

بسیار کتاب خوب و آموزنده ای بود. به نظرم این کتاب رو همیشه باید خوند. نکات معنوی زیادی داره. به خصوص در این دوران کرونا که نامیدی رو در جامعه ایجاد کرده، خوندن همچین کتابهایی میتونه خیلی روحیه آدم رو

- بیشتر
zahra
۱۳۹۹/۰۴/۲۴

قابلیت انتقال رو میشه توضیح بدین چجوریه؟

ali
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

کتاب بسیار خوبیست .اما چند نکته باید عرض کنم یک سری جاهای صوت انگار قطع میشه و وصل میشه انگار جای کات دادن و وصل کردن صوت هارو که یه حس بدی میده اکثرا هم ابتدای صوت هست. نکته ی

- بیشتر
Nazi
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

بسیار عالی👍

flywithalireza
۱۳۹۸/۱۲/۰۹

حتماً مطالعه کنید، آرامش بخش هست، نا امید نباشید و با امید به خدا همه مشکلات برطرف میشود.

کاربر ۳۳۶۶۵۲۴
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

کتاب خوبی هست

کاربر ۲۷۷۳۵۴۸
۱۴۰۰/۰۴/۱۸

وای خدای من این کتاب فوق العاده است مدام آدمو به مثبت بودن و خوب بودن ترغیب می‌کنه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۰٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۰٫۲ مگابایت