با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی دلسوزی اثر کریستین نف

دانلود و خرید کتاب صوتی دلسوزی

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دلسوزی  نوشته  کریستین نف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دلسوزی

کتاب صوتی دلسوزی نوشته کریستین نف با ترجمه مهدی قراچه‌داغی و صدای دلارام شکوهی منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد دست از سرزنش کردن خود بردارید و به خودتان اعتماد داشته باشید.

درباره کتاب صوتی دلسوزی

در این کتاب دلسوزی به معنای حسی است که فرد مبتلا شده خودش را در جایی ببیند که توان تغییر در زندگی و ریسک نداشته باشد. او خودش را از پیش محکوم می‌داند و نمی‌تواند بی‌طرفانه درمورد خودش قضاوت کند. سعی می‌کند توجه دیگران را به خودش جلب کند و طلب دلسوزی دارد. این فرد باعث می‌شود همه چیزش نابود شود، نه به خودش اعتماد دارد و نه کسی به چنین فرد آسیب دیده و فرو ریخته‌ای اعتماد می‌کند در نتیجه مسیر زندگی‌اش از پیشرفت منحرف می‌شود و مداوم شکست می‌خورد. کتاب دلسوزی یک راهنمای جامع است که به شما کمک می‌کند از باتلاق این حس بیرون بیایید و به خودتان اعتماد کنید.

شنیدن کتاب دلسوزی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

اگر هنوز برای اتفاقات مختلف به شکل مداوم عذاب وجدان می‌گیرید این کتاب را بخوانید و بگذارید به شما اعتماد کنند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Amin Roofchaei
۱۳۹۹/۰۴/۰۶

از آن دسته کتابهایی است که به هر فردی کمک می‌کند که زندگی با کیفیت و به دور از واگویه های ذهنی ناکارآمد و مخرب داشته باشد. این کتاب صوتی کمک کرد که در حین رانندگی از محتوای ارزشمند آن

- بیشتر
کتایون
۱۴۰۱/۰۳/۰۵

کتاب بسیار خوبیه اما گوینده خوب نخونده، تند تند و بدون رعایت اصول خوانش که نتیجتا باعث سردرگمی شنونده میشه

Golden rose
۱۴۰۰/۰۷/۰۵

کتاب بسیار مفید و جذابی است، ولی گویندگی کتاب بسیار بد است. بسیار تند و بدون نکات گویندگی و بدون مکث و تامل گفته شده و بسیار منزجرکننده است. در حالیکه مطالب بسیار زیبا و جذاب و علمی است ولی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۷٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۷٫۳ مگابایت