با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماندگار

دانلود و خرید کتاب صوتی ماندگار

عادات موفق شرکت‌های چشم‌اندازگرا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماندگار  نوشته  جیمز کالینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی ماندگار

کتابچه ماندگار اثر جیمز کالینز و جری پوراس است که با ترجمه هنگامه خدابنده و صدای مهیار ستاری منتشر شده است این کتابچه خلاصه‌ای از کتاب ارزشمند ماندگار است که به تجزیه و تحلیل شرکت‌هایی می‌پردازد که در بلند مدت به موفقیت رسیده‌اند می‌پردازد.

درباره کتاب صوتی ماندگار

سازمان‌هایی که در بلندمدت موفق هستند، از توانایی تغییر و تکامل مداوم و فراتر رفتن از محصولات تولیدی، به سمت تولید محصولات در حوزه‌های جدید و ناشناخته بازار، برخوردارند. یک شرکت آینده‌نگر باید هم ایدئولوژی‌ای مرکزی و هم اشتیاقی خستگی‌ناپذیر برای پیشرفت داشته باشد. خلق شرکتی موفق و معتبر که پیشرفت کند مهم‌ترین دستاورد در جهان کسب‌وکار است.  بهترین شرکت‌ها در تاریخ، شرکت‌های چشم انداز بلند مدت داشته‌اند.این شرکت‌ها در مدت زمانی طولانی عملکردی عالی از خود نشان داده‌اند، و چرخه‌های زندگی محصولات متعدد و نسل‌های متعددی از رهبران فعال را به خود دیده‌اند. صاحبان این شرکت‌ها فقط به زمان حال خود فکر نمی‌کرده و آینده‌ی مجموعه‌اش از هر چیزی برایش مهم‌تر بوده است. این شرکت‌ها تمرکز خود را بر روی به‌کار بردن شیوه‌های کسب و کاری می‌گذارند که با ایدئولوژی‌ها و جاه‌طلبی‌های کسب‌وکاری‌شان هم‌جنس باشد.

شنیدن کتابچه صوتی ماندگار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های موفقیت در کسب وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب ماندگار را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت