با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مزیت فوق‌العاده ثروتمندان

دانلود و خرید کتاب صوتی مزیت فوق‌العاده ثروتمندان

درک قدرت نهفته در آموزشهای مالی برای ثروتمند شدن

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مزیت فوق‌العاده ثروتمندان  نوشته  محسن زرآبادی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مزیت فوق‌العاده ثروتمندان

کتاب صوتی مزیت فوق‌العاده ثروتمندان نوشته رابرت کیوساکی با ترجمه محسن زرآبادی پور و با صدا ابوالفضل طاهریان منتشر شده است. این کتاب کمک می‌کند به درک قدرت نهفته در آموزش‌های مالی برای ثروتمند شدن.

درباره کتاب صوتی مزیت فوق‌العاده ثروتمندان

اگر خواننده چیزی که سرمایه‌‌داران حقیقتاً انجام می‌دهند، به دقت بررسی و تجریه تحلیل کنید، به این نتیجه می‌رسد که آن‌ها با بهبود بخشیدن وضعیت زندگی، سود فراوانی را برای همه به بار می‌آورند. مثلاً «برادران رایت» اولین کسانی بودند که به رویای همیشگی پرواز جامه حقیقت پوشاندند؛ چنین اتفاقی سرمایه‌‌داران را بر آن داشت تا صنعت هواپیماسازی را ایجاد کرده و پرواز را برای همه مردم دنیا ایمن و راحت نمایند. حال تصور کنید اگر سرمایه‌‌داران وارد عمل نمی‌شدند و این صنعت رشد پیدا نمی‌کرد، اکنون ما نمی‌توانستیم مسافت‌های طولانی را به این سرعت آن هم با صرف اندکی سفر کنیم. کتاب مزیت فوق‌العاده ثروتمندان به ما می‌گوید که درست است که بعضی افرادِ حریص، رانت‌خوار، شیاد و تنبل اقدام به سوء استفاده از نظام سرمایه‌‌داری می‌کنند، اما این‌ها سرمایه‌داران واقعی نیستند. هدف اصلی کیوساکی از نگارش کتاب مزیت فوق‌العاده ثروتمندان، آن است که نگرشی جدید در مورد «پول» به شما ببخشد. همه مطالب این کتاب درباره دنیای واقعی است. این اثر در مورد مزیت‌های فوق‌العاده‌ای است که در صورتی که بخواهیم روی یادگیری و آموزش مالی خود سرمایه‌گذاری کنیم، همگی می‌توانیم از آن‌ها بهره‌مند شویم. بدون تردید رابرت کیوساکی نویسنده‌ای برجسته و موفق‌ترین مدرس در حوزه اقتصاد فردی به‌ شمار می‌رود. خواندن کتاب‌های آقای رابرت کیوساکی تاثیر عمیقی بر باور‌های نادرست رایج در جامعه درباره مفاهیمی چون پول، دارایی، بدهی، انواع بدهی، سرمایه‌گذاری، پس‌انداز، وام و... دارد. این نویسنده باهوش، نارسایی‌های مالی که در عصر حاضر مردم از آن‌ها رنج می‌برند را به خوبی شناسایی کرده و راهکارهای مالی بی‌نظیری در جهت رفع این موانع و دستیابی به استقلال مالی را ارائه کرده است.

شنیدن کتاب صوتی  مزیت فوق‌العاده ثروتمندان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام کسانی که برای موفقیت تلاش می‌کنند مناسب است و می‌تواند راهنمای خوبی برای کسب ثروت بیشتر شود.
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۶٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۶٫۴ مگابایت