با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی استراتژی عشق اثر موسی زمان‌زاده‌دربان

دانلود و خرید کتاب صوتی استراتژی عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی استراتژی عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی استراتژی عشق

استراتژی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق‌های رنگی رنگی است. که با نسکافه‌ای رنگ منتشر شده است. استراتژی عشق به مفهوم عشق در رهبری و هدایت موقعیت‌های از پیش تعین شده و بحرانی. برررسی عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب استراتژی عشق

استراتژی عبارت است از نقشه راه و اجرا، رهبری و تصمیم گیری بر اساس الگوهای از پیش تعیین شده در مواجهه با موقعیت های راهبردی یا بحرانی و پیش‌برد مسیر تا رسیدن به هدف نهایی.

رنگ نسکافه‌ای نماد زمین، زندگی، سلامت، حمایت، امنیت، آرامش، قابل اعتماد بودن، حساس بودن، کیفیت و صداقت است. نسکافه‌ای تداعی کننده‌ی طعم شیرین است و در زمستان حس گرما منتقل می‌کند.

کتاب استراتژی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. استراتژی عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند شنونده در میان هجوم احساساتش تنها نماند و بتواند در موقعیت‌های بحرانی و حیاتی براساس یک نقشه‌راه درست مسیر خودش را انتخاب کند.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببردنظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۹ مگابایت