دانلود و خرید کتاب The role of Taqlid in human life محمدتقی مصباح ترجمه علیرضا رضوی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب The role of Taqlid in human life اثر محمدتقی مصباح

کتاب The role of Taqlid in human life

معرفی کتاب The role of Taqlid in human life

کتاب The role of Taqlid in human life نوشتهٔ محمدتقی مصباح است که با ترجمهٔ علیرضا رضوی در انتشارات مجمع جهانی اهل بیت منتشر شده است.

درباره کتاب The role of Taqlid in human life

کتاب The role of Taqlid in human life یکی از کتاب‌های انگلیسی زبان انتشارات مجمع جهانی اهل بیت است.

انتشارات مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)، وابسته به این مجمع در سال ۱۳۷۷ آغاز به کار کرده است. هدف این انتشارات، گسترش علوم اسلامی و آشنا‌ساختن مخاطبین خود با مذاهب اسلامی و تبیین افکار و علوم تشیع و اهل‌بیت (ع) در ایران و جهان است. بسیاری از این آثار ترجمهٔ زبان‌های دیگر از جمله عربی و انگلیسی است.

شورای مجمع جهانی اهل بیت که جهت اطمینان از استحکام، اعتبار و دقت منشورات مجمع تأسیس شده است، تشکیل‌شده از شخصیت‌های فرهیخته، مجتهد و صاحب‌نظران عالی‌رتبهٔ حوزوی و دانشگاهی است که با بررسی و کارشناسی موضوعات مختلف، تصمیم‌گیری‌های لازم را به‌عمل می‌آورند و تا پایان کار بر صحت محتوا و استناد مطالب کتب به منابع اصیل اسلام نظارت می‌کنند.

از مهم‌ترین آثار پژوهشی مجمع، مجموعهٔ اعلام الهدایهْ در زمینهٔ تاریخ و تحلیل زندگانی پیامبر اکرم (ص) و ائمهٔ معصومین علیهم‌السلام به زبان‌های مختلف و سلسله‌کتاب‌های فی رحاب اهل‌البیت علیهم‌السلام درخصوص پاسخ به شبهات تاریخی، کلامی و فقهی در بیش از ۴۶ جلد است.

در راستای تحقق اهداف مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام، بخش ترجمهٔ مجمع با شناسایی و سازمان‌دهی صدها مترجم به زبان‌های مختلف، آثار پژوهش‌شده در مجمع و نیز دیگر آثار ارزشمند و فاخر اسلامی و شیعی را به زبان‌های گوناگون ترجمه و آمادهٔ انتشار می‌کند. تعداد زبان‌هایی که تاکنون کتب مجمع به آن‌ها ترجمه شده به ۵۵ زبان می‌رسد.

مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام همچنین به شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب اهتمام ویژه‌ای دارد و از آن‌ها به‌عنوان فرصت مناسبی برای ترویج معارف اسلامی و ارتباط با پیروان اهل‌بیت علیهم‌السلام در کشورهای مختلف بهره می‌گیرد. تاکنون نمایشگاه‌های مهم کتاب در دنیا - نظیر نمایشگاه‌های آلمان (فرانکفورت)، روسیه (مسکو)، عراق (نجف، کربلا و بصره)، چین (پکن)، هند (دهلی)، لبنان (بیروت)، عمان (مسقط)، پاکستان (کراچی)، آفریقای جنوبی (کیپ تاون)، تونس، کویت و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران - شاهد حضور انتشارات مجمع بوده‌اند.

همچنین بخش‌های مجازی و رسانه‌ای مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام، هرساله در نمایشگاه‌های بین‌المللی قرآن کریم، مطبوعات و خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیجیتال شرکت کرده و علاقه‌مندان داخل کشور را در جریان آخرین فعالیت‌های مجمع قرار می‌دهند.

کتابخانه و مرکز اسناد اهل‌بیت علیهم‌السلام با هدف تهیه، آماده‌سازی و دردسترس‌قراردادن منابع اصیل اسلامی، در ساختمان قم مجمع تأسیس شده و در اختیار پژوهشگران معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام قرار دارد. بالغ بر ۳۰۰۰۰ کتاب، مجله و اسناد پژوهشی گوناگون در این کتابخانه موجود است که برخی از آن‌ها - نظیر مجموعه طاووس یمانی - منحصربه‌فرد است.

مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام در راستای رسالت فرهنگی - تبلیغی خود، چندین مجلهٔ دوره‌ای به زبان‌های گوناگون در کشورهای مختلف منتشر می‌کند. مجمع همچنین از انتشار تعداد زیادی از مجلات و نشریات اسلامی به زبان‌های گوناگون در کشورهای مختلف جهان پشتیبانی می‌کند.

خواندن کتاب The role of Taqlid in human life را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های دینی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۷۴ صفحه

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۲۷۴ صفحه

قیمت:
۸,۰۰۰
۴,۰۰۰
۵۰%
تومان