با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتابچه تلنگر

دانلود و خرید کتاب صوتی کتابچه تلنگر

بهبود تصمیم‌گیری در مورد سلامت، ثروت و شادکامی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتابچه تلنگر  نوشته  ریچارد تالر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی کتابچه تلنگر

کتابچه صوتی تلنگر چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب تلنگر، اثر ریچارد تالِر است. تالر در این کتاب درباره بهبود تصمیم‌گیری در مورد سلامت، ثروت و شادکامی صحبت کرده است.

مردم اغلب تحت‌تاثیر وسوسه‌ها و یا خطاهای منطقی هستند. وقتی افراد از اطلاعات، بازخوردها و یا تجربیات شخصیِ کافی برخوردار نیستند، احتمال اینکه انتخاب‌های بد انجام دهند افزایش می‌یابد. تاثیرات اجتماعی نیز، تصمیم‌گیریِ خوب را مختل می‌کنند. مردم، گرایشی ذاتی برای همرنگ شدن با جماعت دارند؛ آن‌ها دوست دارند در گروه‌ها جای بگیرند یا کاری را انجام دهند که بقیه انجام می‌دهند. تاثیرات اجتماعی ممکن است ظریف و نامحسوس باشند، اما می‌توانند به شکلی ناخواسته منجر به تغییرات شگرف در سطح اقتصاد ملی شوند.

درباره کتاب تلنگر

کتاب تلنگر نوشته ریچارد تالِر و کاس سان‌اِستِین توضیح می‌دهد که چگونه تکنیک تلنگر زدن که یک ترغیب ظریف و نامحسوس است می‌تواند به مردم کمک کند تا تصمیمات بهتری در مورد خرج کردن و پس‌انداز پول بگیرند. نویسندگان این کتاب، با بکار بردن یافته‌های معنادار در رشته‌های تجارت، روانشناسی، حقوق، و اقتصاد که از بعضی از بحث برانگیزترین مسائل و مشکلات در ایالات‌متحده حاصل شده بود، توانستند راهبردهایی را پیشنهاد دهند که می‌توانند به اتخاذ تصمیمات خوب، چه در سطح فردی و چه در سطح دولتی، کمک کنند.

شنیدن کتابچه تلنگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل تلنگر را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت