دانلود کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی با صدای وحید مرتضوی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی

معرفی کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی

کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی اثر دارن هاردی یکی از نویسندگان برجسته حوزه موفقیت است. دارن هاردی در این اثر چکیده اصول موفقیت فردی و سازمانی را توضیح داده است.

درباره کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی

 دارن هاردی در این کتاب می‌گوید تمامی سیستمهای موجود در هستی در نهایت توسط چند اصل ساده کنترل می‌شوند وقتی شما آن اصول ساده را درک کنید، در این صورت می‌توانید سیستم‌های پیچیده را بررسی و کنترل کنید و بر روی آنها تسلط پیدا کنید و برای کسب موفقیت فردی و سازمانی از آن بهره‌مند شوید. درهرکاری، تنها دو و یا سه نکته مهم و کلیدی وجود دارد. باید آن دو یا سه نکته را پیدا کنید و به آنها عمل کنید تا در انجامشان به مهارت کامل برسید.

مردم فکر می‌کنند تمرکز یعنی بله گفتن به کارهایی که باید رویش تمرکز کنید. ولی مفهومش اصلا این نیست. یعنی نه نگفتن به صدها ایده‌ی خوب دیگر که وجود دارند. باید با دقت هدفتان را انتخاب کنید. نه گفتن به هزاران ایده و کار، کلید رسیدن به موفقیت است.

در کتاب صوتی۱۰۰ سال خردمندی، دارن هاردی از پشتکار تعریف منحصر به فردی دارد. ازنظر دارن هاردی، پشتکار به معنی روبه‌رو شدن با ترس‌ها است، بدون اینکه تسلیم آن‌ها شویم. کتاب صوتی ۱۰۰ سال خردمندی، انتخاب هدف درست را از اساسی‌ترین انتخاب‌ها در طول دوران زندگی می‌داند و آن را به اجزای کوچک‌تر تقسیم می‌کند، که دستیابی به هرکدام باعث رسیدن به اصل هدف زندگی‌تان می‌شود.

شنیدن کتاب ۱۰۰ سال خردمندی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت در زندگی و کسب‌وکار

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱۰ دقیقه

حجم

۹٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱۰ دقیقه

حجم

۹٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان