با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر ) اثر ژوزف مورفی

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر )

قدرت ناخودآگاه ذهن

۳٫۷ از ۵۹ نظر
۳٫۷ از ۵۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر )  نوشته  ژوزف مورفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر )

کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن یا همان کتاب صوتی قدرت فکر نوشته ژوزف مورفی و یان مک ماهان با ترجمه تیم ترجمه رادیو مثبت و صدای مهیار ستاری منتشر شده است. این کتاب تلاش دارد بگوید معجزه چیزی در اعماق باور انسان است.

درباره کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر )

کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن در میان کتابخوانان فارسی با عنوان کتاب صوتی قدرت فکر از ژوزف مورفی هم شناخته می‌شود. نویسنده این کتاب مدت‌ها درگیر تومور خطرناک مغزی بوده است و زمانی که شروع به دعا کردن می‌کند و باور می‌کند که شفا پیدا می‌کند کم‌کم اثرات تومور از بین می‌رود و درمان می‌شود. او بعدها تصمیم می‌گیرد کتابی در مورد قدرت ناخوآگاه انسانی بنویسد و در آن توضیح دهد معجزه زمانی که به آن باور داشتید اتفاق می‌افتد. معجزی ارتباط مستقیم با دعا و نیایش علمی و ماهرانه، تعاملی هماهنگ و شسته و رفته بین سطوح خودآگاه و ناخودآگاه ذهن است که به شکل ماهرانه و حساب‌شده با هدف و مطلوب مورد نظر هم‌سو شده باشد دارد.

ژوزف مورفی در کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر ) در چهار فصل به تشریح تکنیک‌ها و روش‌های درست کنترل ذهن ناخودآگاه و تاثیر آن بر زندگی و اهداف پرداخته است. این روش‌ها و راه کارهای ارائه شده به مورفی و هزاران نفر دیگر کمک کرده تا بتوانند رویاها و استعدادهای پنهان خود را شکوفا کنند و در مسیر درست گام بردارند.

شنیدن کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن ( قدرت فکر ) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به تمام کسانی که همواره از خود می‌پرسند چرا دیگران از من موفق‌تر و پروتمندتر هستند پیشنهاد می‌شود.

بخش‌هایی از کتاب قدرت ناخوداگاه ذهن ( قدرت فکر )

اگر می‌خواهید در زمینه خاصی پیشرفت کنید، لازم است قدم اول را بردارید. قدم اول پایه و مبنایی است که باید کارایی‌اش از سوی همه به تأیید رسیده و پذیرفته شده باشد. قبل از این‌که در استفاده از ذهن ناخودآگاهتان به مهارت لازم دست پیدا کنید، اول باید اصول و قوانین آن را فرا بگیرید و درک کنید. وقتی به این شناخت دست پیدا کنید، می‌توانید با ذهنیتی روشن به نتایجی که به‌طور قطع عایدتان خواهد شد، نیروی ذهن ناخودآگاهتان را به کار ببندید. به این ترتیب می‌توانید از این نیرو برای دستیابی به اهداف و خواسته‌های بی‌حدومرزی که برای خود تعیین کرده‌اید، استفاده کنید.

سال‌ها در حرفه علوم شیمیایی مشغول به کار بودم. یکی از چیزهایی که در اوایل دوره آموزشی‌مان به ما یاد دادند این بود که اگر دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن را با هم ترکیب کنیم، محصول همیشه، و نه گاهی یا در اکثر مواقع، آب خواهد بود. درصورتی‌که یک اتم اکسیژن را با یک اتم کربن ترکیب کنید، گاز سمی مونوکسیدکربن تولید خواهد شد. حال اگر اتم اکسیژن دیگری را به این ترکیب اضافه کنید، گاز دی‌اکسیدکربن را خواهید داشت، گازی بی‌ضرر برای حیوانات و مهم و حیاتی برای گیاهان. این‌ها واقعیاتی هستند که در سراسر جهان به تأیید رسیده‌اند و تغییرناپذیرند. این‌ها همان واقعیاتی هستند که ما در اینجا «اصول و قوانین» نامیدیم.

اصول و قوانین فیزیک، شیمی و ریاضی در عمل و کارکرد هیچ تفاوتی با اصول و قوانین ذهن ناخودآگاه شما ندارند. اگر می‌خواهید از نیروها و انرژی‌های فیزیکی و شیمیایی استفاده کنید، باید از اصول و قوانین این حوزه‌ها مطلع باشید. این قضیه در مورد استفاده از نیروی ذهن ناخودآگاهتان نیز صدق می‌کند.

برای مثال، در فیزیک قانونی برای آب داریم که می‌گوید: «آب را هر جا بریزیم، در تمام نقاط آن هم‌سطح می‌ایستد.» این اصل و قانونی است که در همه جهان پذیرفته و برقرار است، در هر مکان و زمان و در مورد هر مایع دیگری که رفتاری شبیه به آب داشته باشد.

مصریان کهن از این قانون باخبر بودند و از آن برای مسطح شدن فونداسیون اهرامی که می‌ساختند استفاده می‌کردند. امروزه نیز مهندسان برای طراحی و ساخت سازه‌هایی مثل سیستم آبیاری مزارع و نیروگاه‌های تولید برق از آب (هیدروالکتریک)، این قانون را به کار می‌برند.

قانون دیگری داریم که می‌گوید: «هر چیزی را گرم کنیم، منبسط می‌شود.» این قانون در هر زمان، مکان و تحت هر شرایط برقرار است. شما یک تکه فلز را گرم کنید و خواهید دید که بدون استثنا منبسط می‌شود، حال فرقی نمی‌کند این تکه فلز را در چین پیدا کرده باشید، در انگلستان، هند یا حتی در پایگاه فضایی.

مواد با حرارت دیدن منبسط می‌شوند واقعیتی جهانی و کلی است. این هم قانونی است جهان‌شمول که می‌گوید هر چیزی را که به شکل ملموس و مکرر روی ذهن ناخودآگاه خود حک کنید، در دنیای بیرون به شکل شرایط، رویدادها و تجارب خاص نمایان خواهد شد و تجسم خواهد یافت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۰)
کاربر ۲۱۱۶۱۴۶
۱۳۹۹/۰۵/۱۱

عزیز کتاب اورجینال قدرت ضمیر ناخودآگاه 20 فصل دارد ولی شما چند فصل اول رو صوتیش کردین و میفروشین؟ منتظر پاسخ شما هستم.

👑یه بنده خدآ👑
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

شما ک ن هزینه کاغذ میدین نه هزینه ارسال ..با پی دی اف هم ک چشامون نابود میشه لااقل انقد گرون نزارین ای کتابارو

alireza ghasempor
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

کتاب خیلی عالی و روانی بود.بیشتر درباره تلقین و شیوه های اون صحبت می‌کنه اما درکل کتاب عالی اییه.... من به موضوعاتی در رابطه به ضمیرناخودآگاه خیلی علاقه مندم این کتاب هم به اندازه خودش منو راهنمایی کرد....

gold medalist
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

دم طرف گرم فقط باید بگم عالی بود👍👌👌

Ali Imani
۱۳۹۹/۰۴/۲۹

عالی عالی

کاربر ۲۰۵۷۳۱۵
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

عالی بود من خودم چندین بار گوش دادم مخصوص فصل ها و نکات اخر کتاب .توصیه میکنم به خوندنش

معمای عشق♡ (ℬ•ℳ)
۱۴۰۱/۰۴/۲۰

سلام وعرض ادب وممنونم از گوینده محترم و مترجم گرامی🍃📕 . کتاب قدرت ناخودآگاه ذهن کتاب خوبی بود ولی فقط بیشتر به تعریف و توضیح پرداخته بود و راهکار هایی در این مورد ارائه نشده بود گویندگی کتاب خیلی خوب بود وترجمه

- بیشتر
فاطمه
۱۳۹۹/۰۴/۲۲

کتاب خوبیه اما اینکه نمیشه فایل رو تو فلش ریخت عیب بزرگیه من کتاب های صوتی رو فقط تو ماشین گوش میدم اما حالا ک خریدم ب دردم نمیخوره

arman
۱۴۰۱/۰۱/۱۸

وحشتناک کتاب عالی هست. کسایی که میخوان فرق ذهن خود آگاه و ناخوداگاه رو متوجه بشن It is a must

Mohammad Mohsenian Esfahani
۱۴۰۰/۰۸/۲۲

کتابی زیبا و جذاب که هر آدمی حداقل یکبار هم که شده باید گوش کنه چرا که راه درست را از وجودش پیدا کنه بسیاری از ما آگاهی نسبت به قابلیت هایی که داربم و خدا در وجود ما نهفته

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۹٫۵ مگابایت