با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی کتاب صوتی فراتر از محدودیت - جول اوستین اثر مهبد قناعت‌پیشه

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب صوتی فراتر از محدودیت - جول اوستین

شما برای زندگی در محدودیت خلق نشده‌اید

۳٫۹ از ۲۹ نظر
۳٫۹ از ۲۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب صوتی فراتر از محدودیت - جول اوستین  نوشته  مهبد قناعت‌پیشه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب صوتی فراتر از محدودیت - جول اوستین

کتاب صوتی فراتر از محدودیت یکی از سخنرانی‌های کشیش جول اوستین درباره محدودیت‌های انسانی و عبور از آنها است. او در این سخن‌رانی می گوید انسان افریده نشده تا در سختی زندگی کند بلکه دانه های عظمت درون انسان است و او باید انها را پرورش دهد.

جول اوستین در این سخن‌رانی انسان را تشویق می‌کند تا در جهت رسیدن به عظمت و بزرگی و دستیابی به اهداف والا در سایه توکل به پروردگار گام بردارد.

شنیدن کتاب صوتی فراتر از محدودیت را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

شنیدن این کتاب صوتی برای همه الهام‌بخش است. به خصوص آنهایی که فکر می‌کنند برای رسیدن به خواسته‌هایشان دچار محدودیت‌های زیادی هستند که قابل رفع شدن نیست.

درباره جول اوستین

جول اسکات اوستین که در ماه مارس سال ۱۹۶۳ در هوستون تگزاس به دنیا آمد. او به خاطر شغل پدری خود، در سال ۱۹۹۹ در کلیسای لیکوود به‌عنوان کشیش انتخاب شد. جول همچنین به‌عنوان یک نویسنده و سخنران تلویزیونی فعالیت می‌کند. مردم او را با نام مستعار کشیش خنده رو می‌شناسند. خطابه‌های تلویزیونی جول اوستین توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه و در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا دیده می‌شود. باید خاطرنشان ساخت کتاب‌های اوستین در رده پر فروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز هستند.

جملاتی از کتاب صوتی فراتر از محدودیت

با ذهنیت رهایی زندگی کنید، نه ذهنیت محدودیت. سرنوشت شما این نیست که با چیزهایی که شما را محدود می‌کنند زندگی کنید. زمانی که همه چیز بر علیه شماست و موانع خیلی بزرگ به نظر می‌رسند، ناگهان خدا شرایط را تغییر می‌دهد.

سرنوشت شما خیلی مهم است. ماموریت شما انقدری بزرگ هست که نباید درگیر محدودیت‌ها باشید. تصور کنید بدون زنجیرهایی که شما را محدود کردن مانند زنجیرهای ترس، زنجیرهای ناامنی چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و به چه چیزهایی می‌توانید دست پیدا کنید.

خدا شما رو آزاد کرده تا به آرزوهایی دست پیدا می‌کنید که از چیزی که در تصور داشتید بزرگتر هستند. استعداد‌هایی از خودتان نشان می‌دهید که فکر نمی‌کردید داشته باشید. افسردگی از بین می‌رود، عزت نفس پایین تمام می‌شود. خدا نه تنها زنجیرها را پاره می‌کند، بلکه شما را به سمت بالاتری پرتاب می‌کند.

طوری فکر کنید و حرف بزنید که انگار رها هستید. طوری عمل کنید که انگار رها هستید و جلوتر از جایی که همیشه می‌رفتید بروید. خدای بزرگ همین الان شما را در آزادی و در سطح‌های جدید، در رسیدن به سرنوشت خودتان رها کرده است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
کاربر ۲۴۷۵۰۳۱
۱۳۹۹/۱۲/۰۶

بسیار عالی، انسان احساس سبکی میکنه فوق العادهاست

کاربر ۳۶۴۴۹۴۸
۱۴۰۱/۰۲/۰۲

ما نیاز مبرم به خودباوری و خدا باوری فعال داریم.

nafas
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

اصلا نصف بیشتری که لذت بردم به دلیل گویندگی عالی گوینده هست

کاربر ۳۸۶۶۴۷۳
۱۴۰۱/۰۴/۰۷

مزخرف به تمام معنا

neda azarnoosh
۱۴۰۰/۱۱/۳۰

من کلا عاشق جول استینم خیلی عالیه

Elmira Kazemeini
۱۴۰۰/۰۹/۲۰

کتاب خیلی خوبی بود صدای گوینده خیلی گیرا و عالی بود

amir 00
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

خوب بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۶ مگابایت