با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشباح جنگلی

دانلود و خرید کتاب صوتی اشباح جنگلی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اشباح جنگلی  نوشته  پیام ابراهیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اشباح جنگلی

 کتاب اشباح جنگلی، داستانی با موضوع حفظ محیط زیست است. 

این داستان را پیام ابراهیمی نوشته است. محبوبه یزدانی تصویرگری کرده و انتشارات نردبان (واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران) کتاب را چاپ کرده است. 

درباره‌ی کتاب «اشباح جنگلی»

ایده‌ی زندگی کردن در جنگل حتما بسیار هیجان‌انگیز است. مثلا اینکه در همسایگی بلدرچین‌ها زندگی کنی و زمانی که برایشان مهمان می‌رسد، آن‌ها جوجه بلدرچینشان را سراغ شما بفرستند تا چندتا تخم بلدرچین برای نیمرو قرض بگیرد. یا مثلا یک گل زیبا ببینید و همین که دماغتان را جلو می‌برید که آن را بو کنید، گل دهانش را باز کند و شما را یک لقمه‌ی چپ کند! فکر کردن به همین‌ها باعث شده بود که فقط یک چیز بخواهم: یک شب را در جنگل گذراندن...

داستان اشباح جنگلی داستانی محیط زیستی است. پدر و پسری که برای ماجراجویی به جنگل می‌روند. آن دو در تخیلاتشان تا آن‌جا پیش می‌روند که با اشباح جنگلی ملاقات می‌کنند. همین دیدار باعث می‌شود که به قسمت‌هایی از جنگل آسیب بزنند.

داستان اشباح جنگلی کودکان و نوجوانان را با وظیفه‌ای که یک محیط‌بان دارد و حق و حقوق سایر موجودات زنده آشنا می‌کند. 

کتاب «اشباح جنگلی» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان این کتاب، کودکان ۹ سال به بالا و مربیان و حامیان محیط زیست هستند. 

درباره‌ی پیام ابراهیمی

پیام ابراهیمی در سال ۱۳۶۷ متولد شده است. اولین کتاب او «فرودگاه لطفا» نام دارد که مجموعه داستان‌های کوتاه برای بزرگسالان است. اما از سال ۱۳۹۱ به نوشتن و ترجمه داستان برای کودکان و نوجوانان پرداخت. در حال حاضر آثار زیادی تالیف و بسیاری را ترجمه کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به تک‌خال، مجموعه‌ی خنده‌دارهای رولد دال، شش مرد و بادام زمینی اشاره کرد. 

جملاتی از کتاب «اشباح جنگلی»

همیشه فکر می‌کردم زندگی در جنگل خیلی هیجان‌انگیز است. فکرش را بکنید. شب توی خانه‌ی جنگلی‌تان هستید که یکهو زنگ خانه‌تان را می‌زنند. پشت در، جوجه بلدرچین درخت پشتی است. برایشان مهمان سرزده آمده و مادرش او را فرستاده تا برای نیمرو از شما چهارتا تخم بلدرچین بگیرد.

برای همین آن روز تنها و تنها به یک‌چیز فکر می کردم: گذراندن شب در جنگل.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Death string
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

خیلی قشنگه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۴ مگابایت