با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هندوی شیدا

دانلود و خرید کتاب صوتی هندوی شیدا

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هندوی شیدا  نوشته  سعید تشکری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هندوی شیدا

«هندوی شیدا» رمانی نوشته سعید تشکری، نویسنده معاصر خراسانی است که پیش از این کتاب‌های دیگری از جمله بار باران، پاریس پاریس و مفتون و فیروزه را نوشته است. «هندوی شیدا» رمانی درباره حرکت به سوی عشق ناب است. عشقی که خودش انتخاب می کند سراغ چه کسی برود و او را شیدا کند. تشکری در این رمان، آنچه خود از زندگی امروز دیده و کشف کرده را می‌گوید. شاید این داستان برگرفته از واقعیتی اتفاق افتاده باشد. ناصر ریحانی پس از این که می‌فهمد دختری که دوستش داشته، برای زندگی راهی آلمان شده است، کافه‌اش را می‌فروشد تا او هم به آلمان برود. ناصر برای تامین مخارج بالای سفر به خانه پدر و گاوصندوق او هم دستبرد می‌زند اما موقع سرقت ناخواسته باعث آتش‌سوزی خانه و سوختگی شدید صورت پدرش و از بین رفتن صدای او می‌شود. نقشه ناصر برای رفتن به خارج عملی نمی‌شود و او مجبور است به خانه پدری برگردد و روزگار تازه‌ای را شروع کند. زیر بار عذاب وجدان و سرزنش سایر اعضای خانواده. اما این موضوع قلب او را به روی عشق دیگری بازمی‌کند. عشق و هویتی واقعی. این رمان را می‌توان روایت سرگشتگی انسان امروز دانست. انسانی که برای اثبات انسانیت و نفسانیتش، به هر دری می‌زند تا بتواند به نتیجه دلخواهش دست پیدا کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سپیده
۱۳۹۸/۰۹/۳۰

من این کتابو نسخه چاپیشو خوندم و برام جالب نبود. دوستم ازش تعریف کرده بود و منم تا لحظات آخر منتظر بودم بالاخره یه تحولی رخ بده و جذاب شه ولی وقتی تموم شد اصلا خستگی به تنم موند😅

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۴٫۰ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۴٫۰ مگابایت