با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آخرین خنیاگر

دانلود و خرید کتاب صوتی آخرین خنیاگر

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آخرین خنیاگر  نوشته  او هنری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آخرین خنیاگر

مجموعه داستان آخرین خنیاگر اثر نویسنده شناخته شده امریکایی، ویلیام سیدنی پورتر معروف به اُ. هنری است. 

خلاصه کتاب صوتی آخرین خنیاگر

این مجموعه ۲۳ داستان جالب با موضوعات گوناگون دارد. آخرین خنیاگر، استاد بشردوست ریاضیات، پول آزادسازی رئیس قرمز و نیرنگ هارگریوز نام سه داستان از این ۲۳ داستان است.

کتاب صوتی آخرین خنیاگر مناسب چه کسانی است

این اثر برای دوست‌داران ادبیات داستانی به ویژه داستان کوتاه خوانان مناسب است

درباره اُ.هنری

ویلیام سیدنی پورتر،‌ معروف به اُ.هنری، نویسنده امریکایی در ۱۱ سپتامبر ۱۸۶۲ میلادی دیده به جهان گشود. این نویسنده در طول عمر خود بیش از ۴۰۰ داستان کوتاه به رشته تحریر در آورد. این کتاب مشتمل بر ۲۳ داستان گردآوری شده از میان آثار این نویسنده است. تلاش این مترجم انتخاب داستان‌هایی بوده که با مضامین «زندگی شهری»،‌ «زندگی در غرب»، «طنز آمریکایی» و… به رشته تحریر در آمده‌اند.

اولین مجموعه داستان‌های کوتاه اُ.هنری مجموعه «چهار میلیون» با نام اصلی «The Four Million» در ۱۸۹۹منتشر شد که از مشهورترین مجموعه داستان‌های او به شمار می‌آید و در آن، مقصود از چهار میلیون نفر، مردم ساکن شهر نیویورک در پنجاه سال پیش است. وی در ادبیات آمریکا نوعی از داستان کوتاه را به وجود آورد که در آن‌ها گره‌ها و دسیسه‌ها در پایان داستان به طرزی غافلگیرانه و غیرمنتظره گشوده می‌شوند. اُ. هنری سال ۱۹۱۰ از بیماری سل در بیمارستان درگذشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
alef zed
۱۴۰۰/۰۳/۱۴

کتاب سرگرم کننده ایه که میتوته اوغات فراغت رو به خوبی پر کنه اما داستانهای عمیق زیادی نداره گویندگی هم به نظرم خوب بود.معلوم میشه ایشون تجربه زیادی در این زمینه دارن

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۹٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۷ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۹٫۹ مگابایت