با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزیده‌ی قابوسنامه‌ی عنصرالمعالی کیکاووس بن وشمگیر؛ پند پیر عقل

دانلود و خرید کتاب صوتی گزیده‌ی قابوسنامه‌ی عنصرالمعالی کیکاووس بن وشمگیر؛ پند پیر عقل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گزیده‌ی قابوسنامه‌ی عنصرالمعالی کیکاووس بن وشمگیر؛ پند پیر عقل  نوشته  سیروس ابراهیم‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گزیده‌ی قابوسنامه‌ی عنصرالمعالی کیکاووس بن وشمگیر؛ پند پیر عقل

«قابوس‌نامه» کتابی وزین و سرشار از پند و حکمت در آیین زندگی نوشته امیر عنصرالمعالی کیکاووس بن اسکندر بن قابوس بن وشمگیر بن زیار است.

عنصرالمعالی این کتاب را در سال ۴۷۵ هجری قمری نوشت. در این کتاب ارزشمند، اندرزها و پندهای ایران باستان بازتاب دارد. عمده مضامین این کتاب اهمیت خرد، اهمیت سخن و تاکید بر اعتدال و میانه‌روی است.

قابوسنامه در ایران بارها به چاپ رسیده و توسط بزرگانی مانند سعید نفیسی و عبدالمجید بدوی تصحیح شده است.

گزیده صوتی قابوس‌نامه‌ای که پیش روی شما است بر اساس قابوس‌نامه تصحیح دکتر یوسفی و به انتخاب و توضیح مهدی سیدی و پانزدهمین کتاب مجموعه گنج حکمت است.

این مجموعه با هدف آشنا ساختن علاقه‌‌مندان با مفاهیم بلند انسانی فراهم شده است. وجه مشترک متن‌های برگزیده این مجموعه تلنگری است که بر وجدان و روح خوانندگانش می‌زند. این متن‌ها اگرچه ناشناخته نیستند، بی‌تردید، آن‌قدر که باید و شاید خوانده نشده‌اند و درباره‌شان تأمل نشده است بنابراین تلاش فراهم‌آوردندگان بر این بوده است که از هر جهت متنی گیرا و تاثیرگذار به دست دهند تا بتوانند کمکی هرچند ناچیز به حفظ میراث گران‌بهای ادب پارسی کرده باشند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۵٫۳ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۵٫۳ مگابایت