با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت درس کوتاه فیزیک

دانلود و خرید کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک

۴٫۲ از ۱۰ نظر
۴٫۲ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک  نوشته  کارلو روولی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک

از نظر بسیاری افراد فیزیک علمی پیچیده و غیر قابل فهم است و به موجب این نگاه، همیشه از مطالعه علم فیزیک گریزان‌اند. «کارلو روولی» در کتاب «هفت درس کوتاه فیزیک» با بیانی ساده و روان به طرح مباحث فیزیک مدرن چون ساختار و معماری کیهان، ذرات، دانه‌های فضا و ... پرداخت و ساختار ذهنی افراد در باب فیزیک را تغییر داد. مباحث مطرح شده در این کتاب و شیوایی و بیان زیبا «هفت درس کوتاه فیزیک» را به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین المللی تبدیل کرده است. کارلو روولی در سال ۱۹۵۶ در ایتالیا به دنیا آمد. وی در حال حاضرمشغول به تدریس فیزیک در دانشگاه مارسی فرانسه است و یکی از پژوهشگران پیشرو در شاخه جدید علم فیزیک (جاذبه‌ی کوانتومی) به‌شمار می‌رود. وی ۲ کتاب «هفت درس کوتاه فیزیک» و «حقیقت آن چیزی نیست که به نظر می‌آید» را به رشته تحریر در آورده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Amin D
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

توضیح: نسخه انگلیسی را مطالعه کرده‌ام بزرگترین ویژگی این کتاب کوچک به عنوان اثری برای معرفی مفاهیم فیزیک این است که با تئوری نسبیت عام شروع می کند. یعنی به تاریخ و مفاهیمی که شاید بارها از فیزیک نیوتونی و مکانیک

- بیشتر
محمد
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

عالی بنظر میرسه..اما گرونه واقعا :(

Ali Doustdar
۱۳۹۸/۰۸/۲۹

فوق العاده بود. ممنونم.

yaser62
۱۳۹۸/۱۲/۰۷

ب نسبت حجمش خیلی گرونه خیلی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۹ مگابایت