دانلود کتاب صوتی قصه‌ی یک مادر اثر هانس کریستین اندرسن با صدای نرگس موسی‌پور | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قصه‌ی یک مادر اثر هانس کریستین اندرسن

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه‌ی یک مادر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه‌ی یک مادر  نوشته  هانس کریستین اندرسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه‌ی یک مادر

«قصه یک مادر» یکی از داستان‌های زیبای مجموعه «دختر کبریت‌فروش» است که ۵۳ داستان از نویسنده محبوب و نام‌‌آشنای داستان‌های پریان، هانس کریستین اندرسون دارد. این مجموعه به همت انتشارات نگاه به چاپ رسیده و ماه‌آوا آن را به صورت کتاب گویا منتشر کرده است. با طاقچه همراه باشید و هر روز یکی از داستان‌های زیبا و پرمحتوای این مجموعه را بشنوید. هانس کریستین اندرسون، نویسنده دانمارکی، در دوم آپریل ۱۸۰۵ در شهر آدونس دانمارک و در خانواده‌ای فقیر متولد شد. هانس پس از مدتی کارگری به ادبیات روآورد و توانست در نمایشنامه‌نویسی پیشرفت کند. همین استعداد باعث شد پادشاهی دانمارک او رابرای ادامه تحصیل و سفر‌های علمی‌اش پشتیبانی کند. داستان‌های اندرسون به عنوان «داستان‌های پریان» شناخته می‌شوند. این داستان‌ها در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درونمایه‌هایی اخلاقی را بازگو می‌کنند، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند. مشهورترین اثر اندرسون «دخترک کبریت‌فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت‌فروش دوره‌گردی را روایت می‌کند. از داستان‌های اندرسن اقتباس‌های سینمایی زیادی به‌ویژه در قالب پویانمایی شده‌است. اولین بار در سال ۱۳۱۰ داستانی از او به فارسی برگردانده شد و تاکنون بسیاری از داستان‌های این نویسنده به فارسی ترجمه شده‌اند. نام اندرسون امروز بر یکی از معتبرترین جوایز بین‌المللی کتاب کودک می‌درخشد.
معرفی نویسنده
عکس هانس کریستین اندرسن
هانس کریستین اندرسن

هانس کریستین اندرسن ۲ آوریل ۱۸۰۵ در شهر ادنسه در دانمارک به دنیا آمد. اوضاع مالی خانواده چندان خوب نبود، اما پدر به ادبیات علاقه داشت، کتاب‌هایی داشت و برای کودکش هم داستان‌هایی از هزار و یک شب و نمایشنامه‌های شکسپیر را می‌خواند. پدر همچنین معتقد بود که خانواده‌ آن‌ها به خانواده‌ای اشرافی و سطح بالا تعلق دارد. هرچند این موضوع در تحقیقات مختلف اثبات نشد. شایعه دیگری نیز میان مردم دانمارک بر سر زبان‌ها است. اینکه هانس، پسر نامشروع پادشاه دانمارک است. این شایعه از اینجا آب می‌خورد که او، هزینه تحصیلات هانس را برعهده گرفته بود.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۹ مگابایت