با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنان کوچک

دانلود و خرید کتاب صوتی زنان کوچک

۴٫۰ از ۸ نظر
۴٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زنان کوچک  نوشته  لوییزا می الکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زنان کوچک

لوئیزا می الکوت زنان کوچک را بر اساس زندگی خود و خواهرانش نوشت. این اثر ماندگار و اقتباس‌های زیادی در قالب‌های گوناگون از آن شد، به پنجاه زبان دنیا ترجمه شد و موفقیت‌های بسیاری به دست آورد. زنان کوچک داستان زندگی دختران خانواده مارچ است که پدرشان به جنگ‌های داخلی آمریکا رفته و آنها با سختی‌ها و مرارت‌هایی روبه‌رو هستند. باید قحطی و رنج نبودن پدر را تحمل کنند، نان‌آور خانه باشند، گاهی نقش مادر را برای هم بازی کنند و با همه این مشکلات شادابی و زنانگی خود را هم حفظ کنند. آنها به معنای واقعی زنانی کوچک هستند. جرالدین بروکس، برنده پولیتزر ۲۰۰۶ نیز به تازگی داستانی با نام «مارچ» نوشته است که درواقع سرگذشت پدر خانواده مارچ را در جبهه‌های جنگ روایت می‌کند و از نگرانی‌ها و عشقش به خانواده‌اش می‌گوید. داستان «مارچ» را نیز می‌توانید در طاقچه بخوانید. لوییزا می. آلکوت در سال ۱۸۳۲ در پنسیلوانیای امریکا به دنیا آمد. او دختر برونسون آلکوت فیلسوف و شاعر امریکایی بود که بیش‌ترین تحصیلات خود را در خانه آموخت و بعدها یعنی در دوران جنگ‌های داخلی به عنوان پرستار مشغول به خدمت شد. لوئیزا درست مانند قهرمان داستانش، جو، کار نوشتن را از اوایل جوانی شروع کرد ولی به دلیل هزینه‌های سنگین برنامه‌های آموزشی و کارهای خیرخواهانۀ پدرش ــ که از روی حسن‌نیت ــ برای او به ارث گذاشت، به‌ناچار مدتی نان‌آور خانه شد. آلکوت اولین کتابش را در شانزده‌سالگی نوشت. لوئیزا در سال ۱۸۸۸ درگذشت. این اثر ماندگار تاریخ ادبیات آمریکا رابا صدای مرآت بهنام بشنوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
vafa
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

کتاب خوب بود اما ادامه نداشت و داستان به جای مشخصی نرسید گوینده هم خوب بود اما یک جاهایی اشتباه می کرد به هر حال برای بهتر بودن خیلی جا داشت!

منیره خلیلیان
۱۳۹۸/۰۶/۲۳

چرا نصفه هست؟ 😐 خیلی بیخود و حوصله سربر ولوسه. و کامل هم نیست

leila
۱۳۹۸/۰۵/۱۲

بسیار خوب

anak
۱۳۹۸/۰۳/۲۴

داستان پرمحتوایی است. 👍👍👍

sepideh_book_collection
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

چرا ادامه نداشت؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۰ مگابایت