با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اتفاقی متفاوت از قانون جذب

دانلود و خرید کتاب صوتی اتفاقی متفاوت از قانون جذب

۱٫۷ از ۶ نظر
۱٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اتفاقی متفاوت از قانون جذب  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اتفاقی متفاوت از قانون جذب

کتاب گویای «اتفاقی متفاوت از قانون جذب» نوشته جمال پورمینه یک قانون جهانی و بسیار بااهمیت را بازگو می‌کند. این قانون این است که ذهن شما به هر چیزی توجه کند دقیقا تمام شرایط زندگی شما و اتفاقاتی که تجربه خواهید کرد و کیفیت آن‌ها به آن چیز بستگی دارد که ذهن به آن توجه کرده است و در مدار آن توجه شخص قرار خواهد گرفت.

خداوند بر اساس عدل مطلق خویش امکان دسترسی تمام انسان‌های جهان را به نعمت‌ها و ثروت‌های زمین به یک میزان قرار داده است و اسباب رسیدن به ثروت‌ها و موفقیت‌ها را در قالب قانون جذب قرار داده است هر کسی که بیشتر بتواند قانون جذب را رعایت کند بیشتر به خواسته‌هایش می‌رسد و در مدارهای بالاتر ثروت قرار خواهد گرفت.

زیرا قانون جذب به حدی دقیق و کامل است که درست مانند نیروی جاذبه زمین عمل می‌کند و تفاوتی میان هیچ کس قائل نیست اگر شما از بالای یک ساختمان سقوط کنید مهم نیست آدم خوبی هستید یا بد مطمئنا صدمه خواهید دید در قانون جذب هم به همین شکل است اگر ذهن شما به ناخواسته هایتان متمرکز باشد شما را در مدار فقر - بیماری - بدهکاری و افسردگی نگه می‌دارد و اصلا توجه نمی‌کند این زندگی لایق شخصیت شما است یا خیر.

نکته مهم در این کتاب صوتی این است که خیلی از افراد قانون جذب را دنبال کرده‌اند ولی هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌اند پس از کلی تحقیق و مطالعه به این نتیجه رسیدیم که حلقه‌ای مفقوده و البته ساده در این قانون است که نادیده گرفته می‌شود و تمام مردم جهان در دام آن گرفتار هستند چه از آن با خبر باشند چه بی خبر چون ذهن بیمار انسان‌ها عادت گرفته است به این مرض گرفتار باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Havisht
۱۳۹۸/۰۵/۰۶

خیلی بد بود عدم مهارت گوینده و سعی برای خودنمایی در صدا ،تمام حواس مخاطب رو به لحن اشتباه و بد خودش متمرکز میکنه و اصلا متوجه متن نمیشه

علیرضا
۱۳۹۹/۰۱/۱۸

این فایل صوتی ازش کسر شده کامل این رو من بجای دیگه گوش کردم

مهرنوش
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

فقط میتونم بگم افتزاح

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲٫۷ مگابایت