دانلود کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری اثر رندی گیج با صدای نازنین آذرسا | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری اثر رندی گیج

دانلود و خرید کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری  نوشته  رندی گیج  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۳۷ راز توانگری

کتاب صوتی «۳۷ راز توانگری» یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه کسب ثروت نوشته رندی گیج از بزرگان بازاریابی شبکه‌ای است.

رندی گیج در خانواده‌ای به دنیا آمد که مادری تنها و بدون همسر، با درآمدی بسیار ناچیز، مسؤلیت بزرگ کردن سه کودک را بر عهده داشت.

سالهای کودکی رندی در فقر و فلاکت سپری شد.در نوجوانی در دام اعتیاد به مواد مخدر و الکل گرفتار شد. بنابراین مجبور شد هم برای مصرف خودش و هم برای کسب درآمد، به فروش مواد مخدر روی آورد اما او با این درآمد نیز نمی توانست مخارج خود را تأمین کند. پس به سمت جرم و جنایت رفت. او در نتیجه اعمال خلاف از دبیرستان اخراج و نهایتاً در یک سرقت مسلحانه دستگیر و روانه زندان شد.

در زندان مردی بازاریاب به استعدادی ذاتی و نهانی در وجود او پی برد و احساس کرد اگر رندی روش خود را در زندگی تغییر دهد و در راه مثبت قدم بگذارد، می‌تواند هر کاری را که اراده کند به بهترین نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقی شود. ازاین رو رندی را از این مطلب آگاه کرد که توانایی انجام کارهای بسیار عظیمی را دارد. این سخن تأثیر بسیار زیادی بر ذهن رندی گذاشت و او را دگرگون کرد. زمانی که از زندان آزاد شد، دنیا در نظرش تغییر کرده بود. او تصمیمش را گرفت تا آینده‌ای موفق برای خود بسازد. پس شروع به تلاش کرد. رندی از ظرفشویی آغاز کرد و اکنون به یک مولتی میلیونر تبدیل شده است و زندگی او به اندازه ای خوب است که اکثر مردم حتی در رؤیاهایشان نیز نمی توانند تصور کنند.

رندی مؤلف پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان نظیر کتاب حاضر «۳۷ راز توانگری»، «توانگری را بر خود پذیرا باشید»، «موفقیت ذهن»، «۷۷ قانون معنوی موفقیت» و «١٠١ کلید برای موفقیت شما» است.

رندی گیج یک مولتی میلیونر و در عین حال بسیار خیرخواه است و خدمات بشردوستانه بسیار زیادی در سراسر جهان انجام می‌دهد.

او در زندگی به تمام آرزوهایش دست یافته و اکنون در این اثر، رموزی را که درباره توانگری موفقیت مالی می‌داند با مردم جهان در میان می‌گذارد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

وحید
۱۳۹۸/۱۰/۱۷

کتاب خوبیه. صدا فوق مزخرف. برای گوینده شغل دیگری غیر از گویندگی پیشنهاد میشه.

omidaskari
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

صدایش مرد بود بنظر من عالی بود چون رندی گیج یه آدم موفق صدایش باید مثل خودش بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴٫۴ مگابایت