دانلود کتاب صوتی زندگی در صلح با صدای | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زندگی در صلح اثر جوئل اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی در صلح

نویسنده:جوئل اوستینانتشارات:شادن پژواک
۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی در صلح  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی در صلح

جول اوستین در سخنان خود درباره «زندگی در صلح» می‌گوید نگاه خود را از اشتباهات و کمبودهایتان بردارید. با خود مهربان باشید و احساس خوبی نسبت به وجودتان داشته باشید. قرار نیست شما انسان کاملی باشید و کار بزرگی انجام دهید تا بعد از آن، از خودتان خوشتان بیاید و به خود ببالید. هیچکس کامل نیست پس یادبگیرید در همین حالی که هستید به خود عشق بورزید چون تنها در این صورت است که قادر خواهید بود به دیگران نیز مهر بورزید و در کنار آنها با صلح و دوستی زندگی کنید. جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. او نویسنده هفت کتاب پرفروش موفقیت و رشد فردی نیویورک تایمز و واعظ ارشد بزرگترین کلیسای جهان (لیکوود) است.
معرفی نویسنده
عکس جوئل اوستین
جوئل اوستین

جول اوستین را در ایران با نام جوئل اوستین هم می‌شناسند. او تصوری که عامه‌ی مردم در دنیا از یک کشیش داشتند را بر هم زد و با لبخندی دلنشین، آرامش، اتکا بر خود و خداوند بین مردم محبوبیت پیدا کرد. هنوز که هنوز است کسی با دیدن یک مرد خوش‌اخلاق و خوش‌پوش به یاد کلیساهای پروتستان نمی‌افتد، اما جول اوستین این تصور را شکست و تبدیل به یک کشیش ثروتمند شد که با آرامش و همدلی با مخاطبانش صحبت می‌کند!

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Dr.m
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

کتاب خوبی بود ممنون

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۷ مگابایت