با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲ ستون موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۲ ستون موفقیت

۴٫۶ از ۲۳ نظر
۴٫۶ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۲ ستون موفقیت  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۲ ستون موفقیت

همه ما در آرزوی رسیدن به موفقیت‌های بزرگ هستیم و تلاش می‌کنیم تا به آنها برسیم اما هیشه تعداد اندکی از انسان‌ها هستند که واقعا به آنچه در آرزوی آن‌اند دست می‌یابند و به مدارج عالی رشد و پیشرفت می‌رسند. اکثر مردم به همین زندگی‌های عادی تن می‌دهند و قابلیت‌ها و استعدادهای خود را شناسایی نمی‌کنند. آنها نظرشان درباره مردم خوشبخت این است که «شانس با آنها یار بوده است»؛ در حالی که هیچ چیز با‌ارزشی، راحت و از روی شانس به‌دست نمی‌آید؛ تنها تلاش و هوشمندی و پشتکار شبانه‌روزی است که انسان را به همچین سعادتی می‌رساند. جیم ران که یک مربی موفق و صاحب‌نام در سطح بین المللی است و افراد معروفی همچون آنتونی رابینز، بیل گیتس، جک کنفیلد از مربیگری او استفاده می‌کنند، در این اثر با زبانی داستانی ۱۲ ستون برای موفقیت برمی‌شمارد. ماشین مایکل جونز کنار جاده از کار می‌افتد، و این حادثه زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند. او پیاده راه می‌افتد تا از خانه‌ای در آن نزدیکی کمک بگیرد... چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی مجلل و باشکوه به نام دوازده ستون نظرش را جلب می‌کند... چارلی، سرایدار عمارت در راه‌اندازی ماشین به مایکل کمک می‌کند. آنها با هم صمیمی می‌شوند و چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب مقتدر و ثروتمند عمارت «۱۲ ستون» را در قالب ۱۲ستون موفقیت به مایکل آموزش می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
محمد رضا
۱۳۹۷/۰۶/۱۳

من این کتاب رو قبلا خوندم واقعا عالیه واقعا ارزش خوندن رو داره حتما بخونید ضرر نداره

الهه
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

دوست داشتم کتابو. فقط یه سوال آیا این کتاب صوتی کل خود متن هست یا خلاصه؟

حامد
۱۳۹۹/۰۲/۲۵

کتاب تاثیرگذاریه حتما بخونید

زهرا زرگانی
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

سلام و خداقوت سپاس فراوان بخاطر این کتاب فوق العاده و بی نظیر در لاین خودش

razie faraji
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

کتاب خیلی جذابی بود با صدای گرم گوینده👌 حالت داستانی که داشت باعث شده بود جذابیت گفته ها و اثر گذاریشون بیشتر بشه . قدم به قدم راه موفق شدن و شروع کردن رو در قالب داستان گفته بودن💖👌

کاربر ۲۷۴۷۰۶۲
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

سلام ، عاااالی حتمن بخونید

maman sara
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

عالی بود

پرنیا اسد
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

جزء بهترین هایی بود که خوندم واقعا از دستش ندید خصوصا از این نشر فوق العاده

عرفان
۱۴۰۰/۰۴/۳۱

عالللللی بود،

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۰ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۰ مگابایت