با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اخلاق جنسی

دانلود و خرید کتاب صوتی اخلاق جنسی

۴٫۲ از ۲۳ نظر
۴٫۲ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اخلاق جنسی  نوشته  شهید مرتضی مطهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اخلاق جنسی

کتاب صوتی «اخلاق جنسی در اسلام و جهان غرب» اثر استاد شهید مطهری است.این کتاب توسط بنیاد علمی فرهنگی شهید مطهری با همکاری انتشارات صدرا تولید شده است. نویسنده کتاب از غريزه‌ جنسی به عنوان واقعيتی ياد می کند كه تفسيرهای گوناگونی از آن در اديان و مكاتب مختلف صورت گرفته است. وی پس از ارائه گزارشی از نوع نگاه مسيحيت به اخلاق جنسی كه آن را ذاتاً پليد می‌شمارد، به وجه تمایز اسلام و مسیحیت اشاره می‌کند كه در اسلام تمايلات جنسی جزئی از وجود انسان تلقی می‌گردد و تدابير اسلام در این زمینه، معطوف به تنظيم روابط جنسی بوده است و نه سركوبی و ايجاد احساس محروميت.

استاد مطهری اخلاق جنسی را قسمتی از اخلاق به معنای عام، شامل آن عده از عادات و ملكات و روش‌هاى بشرى كه با غريزه جنسى بستگى دارد، می‌داند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
امیرحسین محمدی
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

فوق العاده و بسیار مفید

Amirreza Nouri
۱۳۹۹/۰۱/۲۵

کتاب خوبی است اخلاق غرب را با اخلاق اسلام مقایسه کرده در زمینه جنسی زمینه پیدایش اخلاق کنونی را توضیح داده و کتاب مختصر و مفید است البته من به شما پیشنهاد می دم این کتاب صوتی را رایگان در اپ

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۲ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۲ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۵ مگابایت