دانلود کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم با صدای نسیم کمال احمدی + نمونه رایگان
کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲  ـ بخش دوم اثر ساسان امیری گور

دانلود و خرید کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم

معرفی کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم

کتاب صوتی «نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم» ترجمه و تلخیص ساسان امیری گور است. انتشارات رزیدنت‌یار این کتاب صوتی را با گویندگی نسیم کمال احمدی منتشر کرده است. ترجمه و تلخیص مباحث کامپرهنسیو ۲۰۱۷ را سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد به‌عهده داشته‌اند.

درباره کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم

نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم ویرایش سال ۱۴۰۲ و ترجمه و تلخیصی از comprehensive 2017 و 2022 synopsis است. همچنین این کتاب دربردارندهٔ سؤالات و پاسخ‌های تشریحی آن‌ها است. کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم کمک می‌کند دانشجویان روان‌پزشکی داوطلب آزمون رزیدنتی اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان روان‌پزشکی و کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود. در کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۱ ـ ۲ ـ بخش دوم اثر خلاصه‌ای از مباحث درسی و سؤالات تا سال ۱۴۰۲ به‌همراه پاسخ‌های تشریحی ارائه شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱ ساعت و ۳ دقیقه

حجم

۵۸٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱ ساعت و ۳ دقیقه

حجم

۵۸٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۶۴,۰۰۰
تومان