دانلود کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب) با صدای محمد نظری + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب) اثر پیتر برگمن

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب)

تمرکز خود را پیدا کنید، پراکندگی حواس‌تان را مدیریت کنید تا کارهابه درستی انجام شوند

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب)  نوشته  پیتر برگمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب)

خلاصه‌کتاب صوتی ۱۸ دقیقه (خلاصه‌کتاب) نوشتهٔ پیتر برگمن و ترجمهٔ مهرنام سپهری و با صدای محمد نظری است و نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. با شنیدن این کتاب تمرکز خود را پیدا کنید، پراکندگی حواستان را مدیریت کنید تا کارهابه‌درستی انجام شوند.

درباره خلاصه‌کتاب صوتی ۱۸ دقیقه

کتاب‌های میکروبوک مخصوص کسانی است که مشغله زیادی دارند ولی عاشق کتاب خواندن و شنیدن هم هستند. با گوش دادن به کتاب‌های این مجموعه با آثار مهمی که جز کتاب‌های پرفروش دنیا هستند، آشنا می‌شوید.

میکروبوک صوتی «۱۸ دقیقه» نوشته پیتر برگمن در لیست ده کتاب برتر در حوزه تجارت و مدیریت است.

کتاب «۱۸ دقیقه» در لیست ده کتاب برتر در حوزه تجارت و مدیریت است که «رادیو ملی آمریکا» تعیین کرده است. با این کتاب می‌آموزید که نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و هر روز در ۱۸ دقیقه، اهدافی را که متعلق به شما هستند، یاد بگیرید. تمرکز و کنترل ذهن، شما را از حواس‌پرتی و خرابکاری دور می‌کند و به آرزوهایتان نزدیک می‌کند. این کتاب آموزه‌های کم‌نظیری درباره تمرکز به شما می‌آموزد که در تمام مراحل زندگی به کارتان می‌آید.

در این کتاب با مبحث «۱۸ دقیقه» به‌طور خلاصه آشنا می‌شویم. همچنین درمی‌یابیم عملکرد «لغو ارسال ایمیل» چه چیزهایی درباره زندگی به ما می‌آموزد و یاد می‌گیریم ویژگی‌های خودمان را پیدا کرده و آن‌ها را بپذیریم.

شنیدن خلاصه‌کتاب صوتی ۱۸ دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران کتاب‌های موفقیت و کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم. میکروبوک «۱۸ دقیقه» (تمرکز خود را پیدا کنید، پراکندگی حواس‌تان را مدیریت کنید تا کارها به درستی انجام شوند) با صدای محمد نظری شنیداری شده است. ۲۰ دقیقه برای شنیدن کتاب پیتر برگمن زمان بگذارید و با نکات مهم و کلیدی این کتاب پرفروش آشنا شوید.

بخشی از خلاصه‌کتاب صوتی ۱۸ دقیقه

«می‌توانید زندگی را در قالب یک ماراتن در نظر بگیرید: این کار مستلزم تلاش و استقامت مداوم است. دوندگان ماراتن با تقسیم هفته خود به چهار روز دوی کوتاه، یک روز دوی طولانی و دو روز استراحت، استقامت را تمرین می‌کنند. و درست مانند این دوندگان، شما هم به این استراحت نیاز دارید تا فکر کنید و چیزها را در چشم‌انداز قرار دهید.»

درباره پیتر برگمن

«پیتر برگمن» در رشته‌های مدیریت در دانشگاه‌های پرینستون و کلمبیا تحصیل کرده است. او موسس و مدیرعامل شرکت مشاوره و مدیریت جهانی به نام «Bregman Partners» است که به تیم‌های مدیریتی و رهبری شرکت‌های بزرگ در جهان مشاوره می‌دهد. رادیو مرکزی آمریکا جایگاه هشتم میان ۳۰ رهبر برتر جهان را به «برگمن» اختصاص داده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت