دانلود کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب با صدای عبدالرضا بابامحمودی + نمونه رایگان
کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب اثر عالیه خباز

دانلود و خرید کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب

نویسنده:عالیه خباز
امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب

کتاب صوتی «منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب» نوشتهٔ عالیه خباز است. انتشارات رزیدنت یار این اثر را با گویندگی عبدالرضا بابامحمودی منتشر کرده است. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر‌دریچه‌ای قلب مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی عفونی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصهٔ درس و مجموعه‌ای از سؤال‌های آزمون است.

درباره کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر دریچه ای قلب

کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیردریچه‌ای قلب دربردارندهٔ مجموعه‌ای کامل از فصول این کتاب به‌همراه سؤالات ارتقا و بورد تخصصی است.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب منتخب مندل ـ منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر‌ دریچه‌ ای قلب دریچه مصنوعی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌شود. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۲ ـ عفونت ابزارهای غیر‌دریچه‌ای قلب به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱ ساعت و ۱۳ دقیقه

حجم

۶۷٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱ ساعت و ۱۳ دقیقه

حجم

۶۷٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۹۰,۰۰۰
تومان