دانلود کتاب صوتی فرکانس اثر لیندا وست با صدای طراوت طیبی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی فرکانس اثر لیندا وست

دانلود و خرید کتاب صوتی فرکانس

با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان دست یابید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فرکانس  نوشته  لیندا وست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فرکانس

کتاب صوتی فرکانس نوشتهٔ لیندا وست و ترجمهٔ مهدیه ورشادیان است. طراوت طیبی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و موسسه انتشاراتی فلسفه آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی می‌گوید «با ارتعاشات هماهنگ شوید و به آرزوهایتان برسید».

درباره کتاب صوتی فرکانس

کتاب صوتی فرکانس دربارهٔ هماهنگ‌شدن با ارتعاشات طبیعت برای رسیدن به خواسته‌ها است. لیندا وست مدعی است که با درک مباحث کتابش قادر خواهید بود فرکانس زندگی خودتان را تنظیم کنید. او اعتقاد دارد اگر در گذشته به چیزهایی که می‌خواستید دست نیافته‌اید، دلیلش فرکانس ضعیفی بوده که تولید می‌کردید و دلیل افتادن اتفاق‌های خوب زندگی هم فرکانس‌های قوی تولیدشده هستند. او می‌گوید با درک بیشتر طبیعت و فهمیدن شیوهٔ عملکرد فرکانس‌ها در زندگی‌تان، فراتر از حد تصور توانمند خواهید شد. نیازی نیست که توانایی خارق‌العاده یا بخت و اقبال بلندی داشته باشید، قانون فرکانس‌ها در زندگی شما همانند قانون جاذبه عمل می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی فرکانس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران کتاب‌های روان‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی فرکانس

«فرکانس چیست؟

همه‌چیز در کیهان از امواج نور ساخته شده‌اند و هر موج، با انرژی ارتعاش دارد. این انرژی نقطهٔ اتصال ارتعاش با موج است و منشأ خداوندی دارد. فرکانس درواقع، واحد اندازه‌گیری کیهانی نیروی خداوندی است.

فرکانسِ یک موج، ابزار اندازه‌گیری نیروی خداوندی موجود در آن است. تمام امواج نور، اثر انگشت شست انرژی خداوند را دارند. هرچیزی فرکانس خاص خودش را دارد.

این جهان یک نظام بی‌حرکت نیست؛ بلکه نظامی است که دائما با آگاهی تغییر می‌یابد و با الگوی ارتعاش امواج نور، خودش را نشان می‌دهد.

امروزه واحد اندازه‌گیری فرکانس روی سیارهٔ ما «هرتز» است (که البته، به‌هیچ‌وجه با اندازه‌گیری کیهانی فرکانس که در این کتاب به آن پرداخته‌ایم، ارتباطی ندارد و بحثی جداست).

هر چیزی در کیهان اندازه‌گیری فرکانس ویژه‌ای دارد که از نیروی خداوندی نشأت گرفته است و در تمام وجود آن شیء جریان دارد.

فرکانس‌های بالا، حامل انرژی الهی هستند. فرکانس‌های پایین حامل انرژی الهی «کمتری» هستند. شما به‌راحتی می‌توانید آن را حس کنید و میزان عشق موجود در یک شیء یا رخداد را تشخیص دهید. چیزهایی که دارای زیبایی و هماهنگی هستند، حاوی عشق فراوانی‌اند و می‌توانند در شما حس لذت و شادکامی ایجاد کنند. چیزهایی که زشت و نفرت‌انگیز هستند، باعث ایجاد تألم و درد می‌شوند؛ چراکه خالی از عشق هستند.

فرکانس‌ها روی وقایع زندگی شما اثر می‌گذارند. شما با انتخاب فرکانس، درحقیقت زندگی خود را می‌آفرینید. زمانی که کاملاً درک کنید که همه‌چیز جلوه‌ای از نیروی خداوندی است، نیاز است نحوهٔ به‌کارگیری این مسأله برای شکل‌دادن به زندگی‌تان را نیز یاد بگیرید.

این کار با همسویی فرکانس میسّر است. با یادگیری اصول همسویی فرکانس، خواهید آموخت که رخدادهای زندگی‌تان چگونه به‌وسیلهٔ فرکانس‌هایی که برمی‌گزینید به وجود می‌آیند.

همسویی فرکانس به‌همراه قانون «رزونانس سمپاتیک» عمل می‌کند و شرایطی که به خلق زندگی شما منجر می‌گردد را می‌آفریند.

قانون رزونانس سمپاتیک می‌گوید: «دو چیز مشابه، یا دارای فرکانس مشابه، به هم متصل می‌شوند و با هم، ارتعاشی هماهنگ ایجاد می‌کنند».

قانون کیهانی جاذبهٔ متقابل

هم‌سان، هم‌سان را جذب می‌کند. براساس قانون جاذبهٔ متقابل، دو فرکانس مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند و سپس از طریق قانون رزونانس سمپاتیک با یکدیگر به تناسب و هماهنگی می‌رسند.

هم‌سان، هم‌سان را جذب می‌کند. به‌عبارت‌دیگر، امواج نوری که با فرکانسی مشابه ارتعاش دارند، به هم می‌پیوندند. بنابراین، شما چیزهایی را در زندگی به‌سوی خود جذب می‌کنید که متجلی فرکانس‌های وجودتان هستند.

هم‌سان، هم‌سان را جذب می‌کند. شما با گزینش فرکانس‌ها درحقیقت زندگی خود را ترسیم می‌کنید. فرکانس‌های زندگی‌تان، افراد، رخدادها، احساسات و موارد فراوان دیگری را به سوی شما سوق می‌دهند که این امر، نوع انتخاب فرکانس شما را نشان می‌دهد.

شما هم‌اکنون در حال طراحی زندگی خود هستید و آگاهانه و یا ناخودآگاه در حال انتخاب انواع فرکانس می‌باشید.

بیایید غذا را به‌عنوان نمونهٔ کوچکی در نظر بگیریم. شما تا حدی می‌دانید که کدام مواد غذایی روی سیاره‌مان فرکانس بالایی دارند: «مواد غذایی طبیعی رنگارنگ با رایحهٔ زمین زیبایمان که سرشار از نیروی حیات هستند و بدن ما را جانی دوباره می‌بخشند».»

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های موسسه انتشارات فلسفه

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۷٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۷٫۳ مگابایت