با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره اثر فرانچسکا سایمون

دانلود و خرید کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره  نوشته  فرانچسکا سایمون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره

کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره یکی از کتاب‌های مجموعهٔ مشهور هنری زلزله نوشتهٔ فرانچسکا سایمون است که با ترجمهٔ آتوسا صالحی و صدای آزادی مویدی فرد یکی از کتاب‌های درگوشی است که با همکاری آی قصه منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره

هنری یک پسربچهٔ پردردسر اما دوست‌داشتنی است که با کارها و فکرهایی که می‌کند، ماجراهای کتاب را پیش می‌برد.

هنری عاشق تلویزیون نگاه‌کردن و بازی‌کردن است. او یک برادر به اسم پیتر دارد که از خودش کوچک‌تر است. هنری با شیطنت برادرش را اذیت می‌کند؛ چون فکر می‌کند پدر و مادرش او را بیشتر دوست دارند. او از امرونهی و تذکر پدر و مادرش هم خسته شده است و همیشه به‌دنبال نقشه‌کشیدن برای فرار از دستورهای آن‌ها است.

فرانچسکا سایمون در این مجموعه با زبانی طنز و غیرمستقیم نکات تربیتی و آموزشی و بسیاری از مسائل روان‌شناسی کودک را بیان می‌کند. او در داستان‌های «هنری زلزله» بسیار دقیق و بدون نصیحت به شیوه‌های غلط تربیتی مانند تبعیض، تحقیر، سخت‌گیری‌های بیش از حد و ناهنجاری‌های رفتاری کودکان مثل بیش‌فعالی، لجبازی و... می‌پردازد.

شنیدن کتاب صوتی هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب و کتاب‌های دیگر مجموعهٔ «هنری زلزله» را هم به کودکان و هم به والدین آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

درباره فرانچسکا سایمون

فرانچسکا سایمون دوران کودکی خود را در کالیفرنیا و نزدیک دریا گذراند؛ سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و آنجا به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او تابه‌حال بیش از ۴۵ کتاب نوشته است. آثار فرانچسکا در زمینهٔ طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. او برندهٔ جایزهٔ بهترین کتاب کودک سال ۲۰۰۸ در جشنوارهٔ کهکشان کتاب بریتانیا نیز بوده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۳٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۳٫۵ مگابایت