دانلود کتاب صوتی غیر ممکن غیر ممکنه اثر ماری فورلئو با صدای ونوس صفری | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی غیر ممکن غیر ممکنه اثر ماری فورلئو

دانلود و خرید کتاب صوتی غیر ممکن غیر ممکنه

کار نشد نداره ...

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غیر ممکن غیر ممکنه  نوشته  ماری فورلئو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غیر ممکن غیر ممکنه

کتاب صوتی «غیرممکن غیر‌ممکنه» نوشتهٔ ماری فورلئو با ترجمهٔ سایت آگاه باشیم و گویندگی ونوس صفری در انتشارات آگاه باشیم منتشر شده است. اپرا وینفری به ماری فورلئو عنوان «رهبر فکری برای نسل بعدی» را داده است.

درباره کتاب غیر ممکن غیر ممکنه

این کتاب شما را با باورهای محدودکننده و بهانه‌های ذهنی‌تان روبرو می‌کند. مشکلات مالی، تحصیلی و یا کمبود وقت حتی اگر واقعی باشند، نمی‌توانند مانع از رسیدن ما به اهدافمان شوند. شما با مطالعه این کتاب می‌آموزید که نباید منتظر فرصت مناسب در آینده باشید، بلکه باید ترس‌هایتان را کنار گذاشته و در هر شرایطی که هستید شروع کنید.

افراد بسیاری دربارهٔ این کتاب نظرات جذابی داشته‌اند. به‌عنوان‌مثال الیزابت گیلبرت، نویسندهٔ کتاب بخور، عبادت کن، عشق بورز و معجزهٔ بزرگ دربارهٔ کتاب غیرممکن غیرممکنه می‌گوید:

«کتاب غیرممکن غیرممکنه گردبادی از قدرت، شوخی، عمل‌گرایی، و ظرافت است. ماری فورلئو دقیقاً همان گونه که زندگی می‌کند می‌نویسد: با اشتیاق کامل، صراحتی عاری از چرندیات و تعهدی سرسختانه نسبت به خودپاسخ‌گویی. مردم، این زن محشر است. این کتاب زندگی‌تان را تغییر می‌دهد.»

یا به قول شریل استرید: «هرکسی که می‌خواهد بر ترس‌هایش غلبه کند، آرزوهایش را برآورده کند، و راه پیشرفت بهتری پیدا کند، باید حتماً این کتاب را بخواند.»

کتاب غیر ممکن غیر ممکنه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۸٫۷ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۸٫۷ مگابایت