با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا اثر نیل دونالد والش

دانلود و خرید کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا

۳٫۳ از ۱۰ نظر
۳٫۳ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا  نوشته  نیل دونالد والش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا

کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا از نیل دونالد والش و گویندگی نازنین آذرساست که سایت جادوی باور و نازنین آذرسا به عنوان ناشر مؤلف آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا

فرض کنید شما می توانید گیج‌کننده‌ترین سوالات هستی را از خدا بپرسید؛ سوالاتی دربارهٔ عشق و ایمان، زندگی و مرگ، خیر و شر. فرض کنید خدا پاسخ‌های واضح و قابل فهمی ارائه داده است. این اتفاقی است که برای نیل دونالد والش افتاده است. می‌تواند برای شما نیز اتفاق بیفتد. «شما در حال گفتگو با خدا هستید... گریه‌های قلب شما را شنیده‌ام. من جست‌وجوی روح شما را دیده‌ام. می‌دانم چقدر عمیق حقیقت را خواسته‌اید و در حال خوشحالی و درد آن را خواسته‌اید. از من خواسته‌اید که خود را نشان دهم، توضیح دهم، آشکار کنم. من اینجا هستم، آنقدر ساده که نمی‌توانید اشتباه بگیرید. در واژگانی بسیار ساده که نمی‌تواند شما را گیج کند. بنابراین پیش بروید، از من چیزی بخواهید، هر چیزی. من به شما پاسخ می‌دهم. من برای انجام این کار از کل جهان استفاده خواهم کرد. حواست باشد؛ این کتاب تنها ابزار من نیست. ممکن است سوالی بپرسید و جوابش را در این کتاب بیابید. اما تماشا کنید، گوش کنید. کلماتی که در آهنگ بعدی می‌شنوید. اطلاعاتی را که در مقاله بعدی می‌خوانید. اتفاقی دانستن شخص بعدی که ملاقات می‌کنید. یا زمزمهٔ رودخانهٔ بعدی، اقیانوس بعدی، نسیم بعدی که گوش شما را نوازش می‌دهد، همه‌ٔ این‌ها ابزار من هستند. همه این راه ها برای من باز است. اگر گوش کنید با شما صحبت خواهم کرد. اگر مرا بخوانید به سوی شما خواهم آمد. من به شما نشان خواهم داد که همیشه در آنجا بوده‌ام. همیشه.»

کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا که برگرفته از یکی از سخنرانی نیل دونالد والش در ارتباط با کتاب مشهور او گفتگو با خداست، دقیقا دربارهٔ همین موضوع است. در این کتاب، نیل دونالد والش از خداوند پرسش‌های بسیار سختی می‌پرسد. ما فکر می‌کنیم پاسخ‌دادن به این سوالات بسیار مشکل و پیچیده است، اما وقتی خدا به وسیلهٔ باطن او و وجود الهی‌اش که در همهٔ ما وجود دارد جواب سوال‌ها را می‌دهد، متوجه می‌شویم چقدر شناخت خداوند آسان است. ذات الهی و معنوی ما منشأ و ریشه در ذات مقدس خداوند دارد و همین توانایی به ما امکان می‌دهد به پرسش‌هایمان پاسخ دهیم. ما به‌تنهایی هر یک پیامبر و رسول خداوند بزرگ هستیم. کافی است به درون الهی خویش نگاه کنیم.

نیل دونالد والش یک پیام‌رسان معنوی امروزی است که سخنانش به طور عمیقی بر جهان اثر می‌گذارد. نیل با اینکه علاقهٔ اولیه‌ای به دین داشت، ولی ارتباط عمیقی با معنویت نداشت. او در زندگی حرفه‌ای خود بسیار موفق بود، ولی قبل از مکالمهٔ مشهور خود با خدا در جست‌وجوی معنای معنوی در زندگی بود. مجموعه کتاب‌های «گفتگو با خدا» که از تجربهٔ زندگی او پدید آمده است به ۳۷ زبان ترجمه شده است و به میلیون ها نفر کمک کرده و الهام‌بخش تغییرات مهمی در زندگی روزمرهٔ آن‌ها بوده است.

شنیدن کتاب صوتی فراتر از گفتگو با خدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به کسانی که می‌خواهند به طریقی نو با خداوند رازونیاز کنند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است