دانلود کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند اثر سایمون سینک

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند  نوشته  سایمون سینک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند


کتابچه صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند نوشته سایمون سینِک در انتشارات زودبوک منتشر شده است. سایمون سینِک، یکی از اعضای هیئت مدیرهٔ شرکت رَند (Rand) و نویسنده یکی از کتاب‌های پرفروش با عنوان با چراها شروع کنید است. در این کتاب می‌خوانید چرا بعضی از گروه‌ها می‌توانند با هم همکاری کنند و بعضی قادر به این کار نیستند. این کتاب خلاصه‌ای است از کتاب رهبران آخر از همه غذا می‌خورندسایمون سینِک، کتاب رهبران آخر از همه غذا می‌خورند را به سبکی شخصی و شخصیت‌محور می‌نویسد که آن را جدالی در برابر وضع کنونی نظریهٔ رهبری تعریف می‌کند.

درباره کتابچه صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

این اثر یک کتاب در زمینه موفقیت در کسب‌وکار است که تاکیدش بر رهبری است. هیج سازمانی در خلال بحران، خود به خود مدیریت نمی‌شود. همیشه بحران موجود را رهبر برطرف کرده است. موفقیت یا شکست سازمان به کمالات و فضیلت‌های رهبری بستگی دارد؛ نه به فراست و تیزهوشی. دیدگاه این اثر درباره رهبری بیشتر روی خدمت‌ کردن به دیگران تاکید دارد تا دستیابی به اهداف سهام‌داران و یا منافع شخصی. جهانی را تصور کنید که در آن تقریباً همه با انگیزۀ سر کار رفتن از خواب بیدار می‌شوند، زمانی‌که در محل کار حضور دارند احساس امنیت و ارزشمندی می‌کنند و بعد با احساس کامیابی به خانه بازمی‌گردند. رهبرانی که خود را مانند خانواده در اختیار کارمندان می‌بینند، می‌توانند رضایت شغلی و مشارکت را افزایش دهند که موجب کاهش استرس و افزایش بهره‌وری می‌شود، چرا که کارمندان احساس امنیت می‌کنند. رهبران آخر غذا می‌خورند برای آن دسته از رهبران و سازمان‌ها نوشته شده است که خود را به ایجاد محیط‌هایی متعهد می‌کنند که در آنها مردم به‌طور طبیعی با هم برای انجام کارهای چشمگیر همکاری می‌کنند.

شنیدن کتابچه صوتی رهبران آخر از همه غذا می‌خورند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران و رهبران سازمان‌ها مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات زودبوک (موسسه سرای بصیرت دل)

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۷٫۴ مگابایت