دانلود کتاب صوتی بازی بی پایان (خلاصه کتاب) + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی بازی بی پایان (خلاصه کتاب) اثر سایمون سینک

دانلود و خرید کتاب صوتی بازی بی پایان (خلاصه کتاب)

معرفی کتاب صوتی بازی بی پایان (خلاصه کتاب)

میکروکتاب صوتی بازی بی پایان اثری از سایمون سینک است که با ترجمه فاطمه فراهانی و در گروه گرداوری و ترجمه سبکتو منتشر شده است. 

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارند و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید. همچنین با وجود نسخه صوتی آن‌ها می‌توانید بدون دغدغه در همه‌جا از مطالعه لذت ببرید.

سبکتو با میکروکتاب می‌خواهد فرهنگ مطالعه را تغییر دهد تا هر فردی با هر شرایطی بتواند در سال ۵۰ کتاب مطالعه کند.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. در بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید دریک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش اصلی هم چکیده مفید آن است.

درباره میکروکتاب بازی بی پایان

 میکروکتاب بازی بی‌پایان یک کتاب کاربردی برای بهتر عمل کردن در زندگی فردی و اجتماعی و در محیط کار است. سایمون سینک در این اثر  زندگی و موفقیت را ثل یک بازی بی‌پایان توصیف می کند و راه‌هایی برای برنده شدن در این بازی و تغییر روش فکر و کار کردن ارائه می‌دهد.

سینک به شما توضیح می دهد که طرز فکر محدود چگونه زندگی‌تان را محدود می کند و باعث می‌شود از آرزوها و اهداف خود دور شوید. اگر شما هم دوست دارید از این دور باطل خارج شوید و کسب‌وکار و زندگی‌تان را به دلخواه خود پیش ببرید، این میکروکتاب  صوتی را بشنوید. باید وارد بازی نامحدود شوید ، چون زندگی یک بازی بی‌پایان است. 

سایمون سینک نویسنده، سخنران برتر انگیزشی و مشاور سازمانی است. او حقوق خواند اما کارش را در یک آژانس تبلیغاتی آغاز کرد. سینک نویسنده کتاب‌هایی مانند «با یک چرا شروع کنید»، «رهبران آخر از همه غذا می‌خورند»، «با هم بهتر است» و «چرایی خودت را پیدا کن» است.

 سینک با آثارش توانسته در لیست نویسنده برتر نیویورک تایمز نیز حضور داشته باشد.

 شنیدن میکروکتاب بازی بی پایان را به چه کسانی را پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب را به همه علاقه‌مندان به پیشرفت در کار و زندگی پیشنهاد می‌کنیم

 بخشی از کتاب بازی بی پایان 

رقیب ارزشمند

زمانی که در حال یک بازی بی‌پایان هستیم، لازم است که نگرش دشمن و تقابل با او را کنار بگذاریم و آن‌ها را به چشم رقبایی ارزشمند ببینیم که باعث می‌شوند تکانی بخوریم و به سمت پیشرفت حرکت کنیم.

رقبایی که ارزشمند هستند این شایستگی را دارند که مقایسه شوند. البته یک رقیب می‌تواند در صنعتی دیگر فعالیت کند یا در صنعت خودمان باشد و به عنوان دشمن قسم خورده ما شناخته شود. شاید آن‌ها طرز فکر محدودی داشته باشند و شاید هم طرز فکرشان نامحدود باشد. مهم این است که از ما یک پله بالاتر باشند و همیشه کارهایشان را بهتر از ما انجام دهند. ما باید رقبای خود را به خوبی شناسایی کنیم. اگر دنبال یک رقیب ساده باشید، خیلی راحت می‌توانید از او پیشی بگیرید. رقبای ساده ارزشمند نیستند و سودی برایمان ندارند. رقبای ارزشمند و سخت می‌توانند نقاط ضعف‌مان را به ما نشان دهند و باعث شوند که به سمت بهبودی حرکت کنیم. همواره یادتان باشد که وقتی وارد بازی بی‌نهایت می‌شوید، نباید به دنبال «بهترین بودن» باشید. بهترین بودن تنها می‌تواند یک ماموریت احمقانه باشد. در بازی بی‌نهایت این امکان وجود دارد که بازیکن‌های زیادی به طور همزمان موفق شوند یا شکست بخورند. مهم این است که با کیفیت بالا به بازی ادامه دهید، در بازی بمانید و سعی کنید از رقبایتان جلو بزنید. رقبای ارزشمند بسیار مفید هستند چون:

۱. به ما کمک می‌کنند در آن چه که انجام می‌دهیم بهتر شویم.

۲. به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم و بفهمانیم که برای چه در حال تلاش کردن هستیم.

۳. به ما کمک می‌کنند تا به وسیله هدف کور نشویم و بتوانیم نقطه نظرات‌شان را بشنویم.

۴. به ما کمک می‌کنند تا اسیر پیروزی‌های کوتاه‌مدت نشویم و یادمان باشد که در بازی بی‌نهایت چیزی برای برنده شدن نهایی وجود ندارد.

۵. به ما کمک می‌کنند تا بازیکن بازی نامحدود باقی بمانیم و یادمان باشد که برای هدفی آرمانی وارد بازی شدیم، نه اینکه بعد از مدتی بازی را ترک کنیم.

۶. به ما یادآور می‌شوند که در بازی بی‌نهایت باید انعطاف‌پذیر باشیم، چون این بازی هرگز پایان و برنده‌ای ندارد و مهم این است که در بازی بمانیم و با اصول اخلاقی بازی کنیم.

نظرات کاربران

کاربرم
۱۴۰۳/۰۲/۲۸

به جرعت میشه گفت که بهترین کتاب تو زمینه شرکت ها و کمپانی هاست

زمان

۲ ساعت و ۶ دقیقه

حجم

۱۶۶٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۲ ساعت و ۶ دقیقه

حجم

۱۶۶٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۱۵,۸۰۰
تومان