با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی کسادی ها و رکودها اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی کسادی ها و رکودها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کسادی ها و رکودها  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی کسادی ها و رکودها

کتاب صوتی «کسادی ها و رکودها» نوشتهٔ موریس آلتمن یکی از مجموعه کتاب‌های فور دامیز در زمینه اقتصاد است که با ترجمهٔ محسن رنانی و گویندگی حامد خدادادی در انتشارات آوند دانش چاپ شده است. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب کسادی ها و رکودها به بازنگری سیاست های عمومی در پرتو روانشناسی اقتصادی و اصلاح اقتصاد کلان در شرایط اهمیت انصاف و عمل متقابل می پردازد و به نقش عوامل روان‌شناختی و جامعه‌شناختی همچون بدبینی خوشبینی انصاف حسادت و عمل متقابل که می‌تواند با تاثیر بر اشتغال و تولید در تحریک اقتصاد تاثیرگذار باشد. مکاتب فکری مختلف در اقتصاد کلان همگی بر نهادها و متغیرهای کل متمرکزند از جمله بانک های مرکزی و عرضه پول سیاست‌های مالیاتی مخارج دولتی و ...

شنیدن کتاب کسادی ها و رکودها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران و دانشجویان حوزه اقتصاد مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۸ مگابایت