با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی

چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی خلاصه صوتی اثر موریس آلتمن و از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی که با ترجمه محسن رنانی به چاپ رسیده است به موضوع تأثیر جنسیت بر تصمیم‌گیری، نقش اولویت‌های کودکان در تصمیم‌های خانواده و اهمیت سال‌خوردگی در انتخاب‌های افراد می‌پردازد. این اثر بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه جنسیت، فرزندان و سن افراد می‌تواند اولویت‌ها و انتخاب‌های آن‌ها را تحت‌تأثیر قرار دهد.

شنیدن کتاب چرایی اهمیت کودکان، جنسیت و سن در تحلیل های اقتصادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۳ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۳ مگابایت