با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی

تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی خلاصه صوتی اثر موریس آلتمن و با ترجمه محسن رنانی و گویندگی حامد خدادادی از مجموعه کتاب‌های فور دامیز در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در کتاب گویای تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی به اهمیت چارچوب بندی، بررسی توهمات شناختی، نحوه تاثیرگذاری چارچوب‌ها و تصمیم‌ها و چگونگی پیش فرض بودن چارچوب‌ها، چارچوب‌ها به عنوان شیوه‌های اکتشافی و چارچوب‌بندی و شکست بازار می‌پردازیم. چارچوب‌ها نشان می‌دهند گزینه‌ها و فرصت‌ها چگونه ارائه شده‌اند. به باور اقتصاد متعارف نحوه ارائه گزینه‌ها و فرصت‌ها نباید انتخاب‌های افراد را تحت تأثیر قرار دهد. انتظار می‌رود افراد به آنچه واقعاً اهمیت دارد نگاهی فراتر از چارچوب‌ها داشته باشند. در این کتاب گویا به نحوه تاثیر چارچوب گزینه‌ها بر انتخاب‌ها خواهیم پرداخت. با ذکر مثال‌های گوناگونی در مورد اثر پیش فرض‌ها بر انتخاب‌ها تاثیر موقعیت نسبی در انتخاب و نقش چهارچوب‌های منفی و مثبت در انگیزه انتخاب.

شنیدن کتاب تأثیر چارچوب بندی انتخاب ها بر تصمیم گیری اقتصادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۵٫۶ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۵٫۶ مگابایت