دانلود کتاب صوتی شریف واقفی اثر جلیل امجدی با صدای کرامت رودساز | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شریف واقفی اثر جلیل امجدی

دانلود و خرید کتاب صوتی شریف واقفی

مجموعه شخصیت‌های مانا

نویسنده:جلیل امجدیگوینده:کرامت رودسازانتشارات:نشر سماوا
۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شریف واقفی  نوشته  جلیل امجدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شریف واقفی

کتاب صوتی مجید شریف واقفی نوشتهٔ جلیل امجدی با گویندگی کرامت رودساز توسط ناشر صوتی سماوا وابسته به انتشارات سوره مهر منتشر شده است. 

درباره مجموعه شخصیت‌های مانا

مجموعه «شخصیت های مانا» که به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه تولید شده است، با هدف ارائه الگوهای موفق، به زندگی شخصیت‌های نیک‌نامی می‌پردازد که در عرصه‌های دانش، فرهنگ، سیاست و اجتماع در ایران معاصر زیسته و درگذشته‌اند.

در نگارش هر یک از این آثار، ابتدا پرونده‌های موجود در بایگانی فرهنگ ناموران معاصر ایران در اختیار نویسندگانی قرار گرفت که پیشینه‌ای در زندگی‌نامه‌نویسی داشته‌اند.این مجموعه که برای عموم مردم به ویژه جوانان و دانشگاهیان تهیه شده، برآیند احساس ضرورتی است که در پهنه ارائه آثار دقیق و مستند از زندگی افراد تاثیرگذار پدید آمده است.

این آثار از چند بخش زندگی‌نامه، خاطرات و فعالیت‌های اشخاص در حوزه‌های مرتبط تشکیل یافته است. قالب و ساختار آثار به گونه ای طراحی شده است تا علاوه بر جوانان که مخاطب اصلی این آثار هستند، خواندن آن‌ها برای دیگران هم جذاب باشد. این برای نخستین بار است که زندگی نامه کامل و مدونی از شخصیت‌های برجسته با این قالب و ساختار به نگارش درمی‌آید.

کتاب صوتی مجید شریف واقفی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان تاریخ و علاقه‌مندان به مطالعهٔ تاریخ معاصر به‌خصوص شخصیت‌های مسلمان سازمان مجاهدین خلق

بخشی از کتاب مجید شریف واقفی

 سال شمار

 ۱۳۲۷: تولد در تهران، سکونت خانواده شریف واقفی در اصفهان / ۱۳۳۴ تا ۱۳۴۵ : آغاز تحصیل دوره ابتدایی از کلاس دوم ابتدایی به صورت جهشی تا پایان تحصیلات متوسطه و دریافت دیپلم ریاضی / ۱۳۴۲: شرکت در راهپیمایی ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ تهران / ۱۳۴۵: کسب رتبه نخست در رشته ادبیات مسابقات استانی، کسب رتبه سوم در مسابقات نخبگان کشوری در رشته‌های معلومات عمومی، کسب رتبه اول و دوم در کنکور دانشگاه فنی صنعتی آریامهر و دانشگاه نفت آبادان، ثبت‌نام در رشته برق دانشگاه صنعتی آریامهر، سفر به تهران و سکونت در خوابگاه آریامهر در خیابان آیزنهاور / ۱۳۴۶: تبریک اسدالله علم وزیر دربار شاهنشاهی برای ممتاز شدن وی در دانشگاه، شرکت و برنامه‌ریزی در جشن‌های نیمه‌شعبان در دانشگاه صنعتی آریامهر / ۱۳۴۷: حضور در اعتراضات مردم پس از پایان مسابقات ایران و اسرائیل در استادیوم امجدیه، تبریک محمد باهری معاون وزیر دربار شاهنشاهی به دانشجوی ممتاز سال دوم رشته برق، عضویت در سازمان مجاهدین خلق ایران، مجروحیت در تیراندازی مأموران قبل از دیدار با پدر در بیمارستان خورشید اصفهان / ۱۳۴۹: پایان تحصیلات در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی آریامهر، گسترش فعالیت‌ها در حسینیه ارشاد و شرکت در سخنرانی‌های دکتر علی شریعتی در حسینیه ارشاد، خدمت در اداره برق منطقه فارابی تهران، آغاز دستگیری‌های گسترده ساواک و لو رفتن و آغاز زندگی مخفی / ۱۳۵۱: کشته شدن محمود شامخی در درگیری با ساواک و عضویت مجید شریف واقفی در مرکزیت سازمان، شرکت در طرح ترور ژنرال پرایس آمریکایی، ملاقات تصادفی با خواهرانش در یکی از خیابان‌های اصفهان پس از دوران زندگی مخفی ۱۳۵۲: شرکت در تیم اعدام انقلابی هاوکینز معاون هیئت مستشاری آمریکا در ایران، ازدواج درون‌سازمانی با لیلا زمردیان، طرح سه‌شاخه‌ای شدن سازمان به پیشنهاد محمدعلی شهرام و تعیین مجید شریف واقفی به عنوان مسئول شاخه کارگری سازمان، شرکت در گردهمایی کادرهای سازمان در کرج و بحث و جمع‌بندی اعضا درباره امور تشکیلاتی و سیاسی و ایدئولوژیکی سازمان، آغاز انتشار جزوه سبز در نشریه داخلی سازمان و نقد و بررسی محتویات جزوه توسط مجید شریف واقفی 

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Mini
۱۴۰۱/۱۰/۱۵

کتاب بسیار خوبی است اما متأسفانه گویندگی و خوانش بسیار ضعیف و بی ربط از جذابیت آن بسیار کم کرده است. متأسفانه این نوع خوانش اصلا برای این نوع کتاب مفید نبود ضمن اینکه صدای خوانش هم اصلا جذابیتی ندارد

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۲۹
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۲٫۰ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۲۹
زمان۰۴ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۲٫۰ مگابایت