با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش چهارم) اثر دیوید برنز

دانلود و خرید کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش چهارم)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش چهارم)  نوشته  دیوید برنز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش چهارم)

مجموعه کتاب صوتی از حس بد به حس خوب نوشته دیوید برنز است که با ترجمه فاطمه سادات میرحبیبی و صدای اعظم حبیبی منتشر شده است. اگر به دنبال توصیه‌های صحیح و عملی هستید تا زندگی‌تان را کم یا زیاد تغییر دهید، این کتاب مخصوص شما است.

درباره مجموعه از حس بد به حس خوب

دیوید دی. برنز متولد ۱۹ سپتامبر ۱۹۴۲ روانپزشک، شناخت درمانگر و استاد بازنشسته در بخش روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده کتاب‌های کاربردی روان‌شناسی است. او در کتاب‌هایش مردم را مخاطب قرار می‌دهد و به خوانندگان کتاب‌هایش کمک می‌کند خودشان بتوانند مشکلات خودشان را رفع کنند.

مجموعه کتاب‌های از حس بد به حس خوب با هدف تغییر عادت‌ها و نگرش‌ متفاوت به زندگی نوشته شده است. در هر قسمت این کتاب نویسنده به شما کمک می‌کند بتوانید عادت‌های بد رفتاری خود را پیدا کنید و آن‌ها را تغییر دهید. جلد چهارم درباره ارتباط و انواع آن نوشته شده است. این بخش کمک می‌کند بتوانید بهترین ارتباط را با دیگران برقرار کنید. در ادامه دلایل ارتباط برقرار نکردن بعضی آدم‌ها را می‌شنوید و هم‌چنین به شما یاد می‌دهد چگونه با افراد پرتوقع رفتار کنید. 

شنیدن از حس بد به حس خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال تغییر زندگی‌شان هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۵٫۸ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۵٫۸ مگابایت