با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی اسیرهای جنگی بومی آمریکا اثر هارون هیوبی

دانلود و خرید کتاب صوتی اسیرهای جنگی بومی آمریکا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اسیرهای جنگی بومی آمریکا  نوشته  هارون هیوبی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اسیرهای جنگی بومی آمریکا

اسیرهای جنگی بومی آمریکا یک سخنرانی تد از هارون هیوبی است که با صدای نوشین خاکی زمانی می‌شنوید. هیوبی در این سخنرانی با شما درباره کشتار ووندد نی سخن می‌گوید.

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

اسیرهای جنگی بومی آمریکا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اسیرهای جنگی بومی آمریکا را به تمام علاقه‌مندان به مطالعات فلسفی و اجتماعی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از اسیرهای جنگی بومی آمریکا

کشتار ووندد نی به عنوان پایان جنگ‌های بومی‌ها شناخته می‌شه. هر بار که به گورستان دسته‌جمعی می‌رم اونجا رو گورستانی نه برای فقط قبیله‌ی لاکوتا یا سو بلکه گورستانی برای همه‌ی مردم بومی می‌بینم. «گوزن سیاهِ» مقدس می‌گفت: «اون زمان نمی‌دونستم چند نفر کشته شدن. به این سن که رسیدم، وقتی برمی‌گردم و نگاه می‌کنم، هنوز مثل همون موقع که جوون بودم و با چشم‌هام دیدم، زن‌ها و بچه‌هایی رو می‌بینم که سلاخی شدن و روی هم تلنبار شده بودن. و می‌بینم که چیز دیگه‌ای هم اونجا تو اون گل و لای خون‌آلود مرد و تو برف و بوران دفن شد. اونجا رؤیای یه مردم مرد. و رؤیای زیبایی بود.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴٫۴ مگابایت