با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی ظهور داعش تروریسم در عصر جدید اثر کارولین کنون

دانلود و خرید کتاب صوتی ظهور داعش تروریسم در عصر جدید

۱٫۸ از ۴ نظر
۱٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ظهور داعش تروریسم در عصر جدید  نوشته  کارولین کنون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ظهور داعش تروریسم در عصر جدید

کارولین کنون در کتاب صوتی ظهور داعش تروریسم در عصر جدید سعی دارد گروه تروریستی داعش را به زعم خود به خوانندگان معرفی کند. 

او در معرفی خاستگاه داعش در مقدمه کتابش نوشته است در سال ۲۰۰۴، یک مرد از اهالی اردن به نام ابو مصعب زرقاوی که به دلیل ترتیب دادن بمب گذاری‌های انتحاری شهرت داشت، گروهی از جهادی‌ها تشکیل داد و آن را القاعده عراق نام گذاشت. امروز این گروه با نام دولت اسلامی عراق و شام یا داعش شناخته می‌شود. در غرب هم آن را دولت اسلامی عراق و سوریه می‌نامند. 

داعش، امروز به یک سازمان بزرگ و افراطی‌ اسلامی تبدیل شده که به طور چشمگیر و به شکل منفی همه دنیا را تحت تأثیر قرار داده است. مهم‌ترین اولویت داعش، گسترش شریعت مورد نظر خود در سراسر دنیا است؛ به این معنی که سعی می‌کند تا جامعه‌ای جهانی شبیه آنچه در خاورمیانه در قرون گذشته وجود داشت بسازد. داعش، می‌خواهد همه جهان را به صدر اسلام برگرداند و همه، پیرو تفسیر آن‌ها از دین اسلام باشند.

روش‌های داعش برای دست‌یابی به این هدف، معمولا مبتنی بر ترور و ایجاد وحشت در بخش‌هایی از دنیا  است که دینی غیر از اسلام و دیدگاه‌های متفاوت درباره آینده دارند. داعش مسئول مرگ هزاران نفر در جهان است.

 در این کتاب با خاستگاه، سران و تاثیرات داعش بر جهان از دید یک نویسنده غیر مسلمان  آشنا می‌شوید. 

 شنیدن کتاب ظهور داعش تروریسم در عصر جدید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

  علاقه‌مندان به کتاب‌های سیاسی و اجتماعی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۴۰۰/۰۸/۲۳

تروریسم در عصر جدید در سال 2004، مردی به نام «ابومصعب زرقاوی» که به‌خاطر بمب‌گذاری و عملیات انتحاری مشهور بود، گروهی از افراد جهادی را تشکیل داد و آن را «القاعده‌ی عراق» نامید. این گروه، بعدها با نام «دولت اسلامی عراق

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶۶٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶۶٫۰ مگابایت