با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مردی که بر مه پل زد

دانلود و خرید کتاب صوتی مردی که بر مه پل زد

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مردی که بر مه پل زد  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مردی که بر مه پل زد

مجموعه صوتی مردی که بر مه پل زد شش داستان از نویسندگان مختلف دارد که با صدای  امیر جلیلی می‌شنوید.

گردباد جرقه از جیمز مکسی، دریاچه دیوها از مایکل سوان ویک، خط‌های موازی از تیم پاورز، مالون گورو از پیتر استراب، عنان سرنوشت از جنی ورتز و مردی که بر مه پل زد از کیج جانسون داستان‌های این کتاب را تشکیل می دهند.

 شنیدن کتاب مردی که بر مه پل زد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 تمام دوست‌داران داستان کوتاه مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره نویسندگان کتاب مردی که بر مه پل زد

کیج جانسون

 کیج جانسون سه رمان و بیش از سی داستان کوتاه نوشته است. او را بیشتر برای اقتباس‌هایش از افسانه‌های ژاپنی عصر هین می‌شناسند. برخی از جوایز او عبارتند از: جایزه‌ تئودور استرجین سال ۱۹۹۴ برای داستان جادوی روباه، جایزه کرافورد سال ۲۰۰۱ از طرف انجمن بین‌المللی هنرهای فانتزی در بخش بهترین‌داستان‌نویس فانتزی، جایزه‌ جهانی فانتزی سال ۲۰۰۸ برای ۲۶ میمون، و نیز ورطه، جایزه نبیولای سال ۲۰۰۹ برای تیر کشتی و هر دو جایزه‌ی نبیولا و هوگوی سال ۲۰۱۲ برای بهترین داستان نیمه‌بلندِ مردی که بر مه پل زد.

جیمز مکسی

جیمز مکسی، نویسنده‌ سه‌گانه‌ بیتر وود، یکی دو کتاب قهرمانی به‌نام دختر مال هیچکس نیست و بسوز عزیزم بسوز، و علاوه‌برآن مجموعه‌ی جدیدی به نام آخرالزمان اژدها است. از او داستان‌های کوتاه زیادی هم منتشر شده که بهترین آن ها در مجموعه داستان چرخی وجود ندارد چاپ شده‌اند.

مایکل سوانویک

 مایکل سوانویک از زمان چاپ اولین داستانش در سال ۱۹۸۰، یکی از خلاق‌ترین نویسندگان داستان‌های علمی ـ تخیلی در آمریکا بوده است. او نویسنده‌ای بیقرار و جاه‌طلب است که رمان‌ها و داستان‌های کوتاهش مهمترین جوایز این حوزه، ازجمله نبیولا، هوگو، تئودور استارجین و جایزه‌ی جهانی فانتزی را برایش به ارمغان آورده است. او یکی از استادان داستان کوتاه در این حوزه شناخته می‌شود و آثار او را میتوان در مجموعه‌هایی مانند فرشتگان جاذبه (۱۹۹۱)، جغرافیای سرزمین‌های ناشناخته (۱۹۹۷)، سگهای قَمَری (۲۰۰۰) و داستان‌های زمین کهن۵ (۲۰۰۰) یافت.

پیتر فرانسیس استراب

پیتر فرانسیس استراب، زاده سال ۱۹۴۳ میلادی، نویسنده  و شاعری آمریکایی است. داستان های وحشت او جوایزی مانند جایزه‌ی برام استوکر، جایزه‌ی جهانی فانتزی و جایزه‌ی بین المللی داستان های وحشت را برده‌اند.

جنی ورتز

 جنی ورتز داستان‌نویس و تصویرسازی اهل آمریکاست. او چندمجموعه داستان نوشته است، ازجمله جنگ‌های نور و سایه، سه‌گانه‌ی حلقه‌ی آتش، چندرمان مستقل، یک مجموعه داستان کوتاه و سه‌گانه‌ی امپراطوری که با همکاری ریموند ای. فیست نوشته شده است. او اغلب، کارهای خود را تصویرسازی می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۸٫۳ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۸٫۳ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن