با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوپ جوجه برای روح (شادی خود را پیدا کنید)

دانلود و خرید کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (شادی خود را پیدا کنید)

داستان‌های الهام‌بخش برای کمک به یافتن هدف، عشق و علاقه وشادی در زندگی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (شادی خود را پیدا کنید)  نوشته  جک کنفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (شادی خود را پیدا کنید)

کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح؛ شادی خود را پیدا کنید نوشته جک کنفیلد، مارک ویکتور هنسن و ایمی نیومارک است که با ترجمه فرزان حسنی و صدای گروهی از گویندگان منتشر شده است.

درباره کتاب سوپ جوجه برای روح (شادی حود را پیدا کنید)

این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های الهام‌بخش برای کمک به یافتن هدف، عشق و علاقه وشادی در زندگی است.

تا به حال فکر کرده‌اید چه چیز شما را خوشحال می‌کند؟ داستان‌های هیجان‌انگیز این کتاب به شما یادآوری می‌کنند که چگونه عده‌ای توانسته‌اند شادی، هدف و لذت زندگی خود را پیدا کنند و به شما را تشویق خواهد کرد تا شادی خود را پیدا کنند. این کتاب از مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح است که به تمرکز و توجه بر انگیزه بخشیدن و ایجاد امیدواری ادامه می‌دهد و به ما یادآوری می‌کند که همه ما می‌توانیم شادی خود در زندگی را پیدا کنیم.

داستان‌ها از آن جهت انتخاب شده‌اند تا نشان‌تان دهند که مسیرهای رسیدن به شادی و خوشبختی در زندگی فراوان هستند. بعد از خواندن این داستان‌ها راحت‌تر می‌توانید مسیر و مقصد مناسب خود را پیدا کنید.

برخی از مردم شادی و خوشبختی را جست‌وجو می‌کنند، برخی دیگر خودشان آن را می‌سازند. یک لحظه به این جمله‌ی مارگارت بوون دقت کنید و از خودتان بپرسید «احتمال شادبودن برای کدام یک بیشتر است؟ کسی‌که شادی را جست‌وجو می‌کند یا کسی‌که خودش شادی را خلق می‌کند؟»

هرچه‌قدر هم که تلاش کنید که شاد باشید، ممکن است که تلاش‌هایتان تنها موجب خستگی‌تان شود. اما حقیقتی را باید بدانید: وقتی مساله‌ جست‌وجوی شادی مطرح است، مسیر مهم‌تر از مقصد است.

بعضی از انسان‌ها به‌دنبال شادی می‌گردند، برخی دیگر شادی را خلق می‌کنند.

این کتاب را با دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید و وقتی احساس کردید در مسیر روزمرگی و مشکلات زندگی از شادی دور شده‌اید به آن رجوع کنید تا احساس شادی را پیدا کنید. این کتاب زندگی شما را تغییر می‌دهد، مسیر را برایتان روشن می‌کند و شما را همراهی می‌کند تا به چیزهایی که می‌خواهید برسید. کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (شادی حود را پیدا کنید) از کتاب‌های کاربردی برای دست‌یابی به یک زندگی موفق است.   

شنیدن کتاب سوپ جوجه برای روح (شادی حود را پیدا کنید) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال شادی هستند پیشنهاد می‌کنیم

درباره جک کنفیلد

جک کنفیلد زاده ۱۹ اوت ۱۹۴۴ است. او نویسنده آمریکایی است که با سخنرانی‌های انگیزشی‌اش مشهور شده است. او همچنین مربی شرکتی و کارآفرین هم هست. کنفیلد یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان و چاپ ۵۰۰ میلیون نسخه در بیش از ۴۰ زبان دنیا دارد.

درباره مارک ویکتور هانسن

مارک ویکتور هانسن از موفق‌ترین و نام دارترین سخنرانان، مشاوران و نویسندگان در حوزه موفقیت و بازاریابی است. سوپ جوجه برای روح از آثار پرفروش این نویسنده‌است. اشاره کرد. مجله تایم این اثر را یک پدیده انتشاراتی نامیده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۲ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱۳٫۳ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۱۳٫۳ مگابایت