با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها

کتاب ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها خلاصه کتاب مارک مک‌کورمک و  یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه مهارتهای زندگی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

مک کورمک در این کتاب، درباره‌ی آشفتگی‌ای حرف می‌زند می‌کند که اشیای اضافه و بدردنخور در اطراف ما ایجاد می‌کنند. او روش‌هایی را به شما یاد می‌دهد که وسایل بیهوده را نگه ندارید و محیط کار و زندگی‌تان را بی‌دلیل شلوغ نکنید. راهکار مک کورمک در این کتاب بسیار کاربردی است مثلا به شما یاد می‌دهد چگونه با دور ریختن کاغذها دور و بر خود را خلوت کنید . 

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین روش‌ها و راهکارهای متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

 شنیدن کتاب ده روش برای جلوگیری از جمع شدن خرت و پرت ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب های مدیریت فردی و مهارت‌های زندگی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶٫۴ مگابایت