با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شرکت‌های دانش‌آفرین

دانلود و خرید کتاب صوتی شرکت‌های دانش‌آفرین

چگونه شرکت‌های ژاپنی نوآوری را محقق می‌سازند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شرکت‌های دانش‌آفرین  نوشته  ایکوجیرو نونانکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شرکت‌های دانش‌آفرین

کتاب صوتی شرکت‌های دانش‌آفرین نوشته ایکوجیرو نونانکا است که با ترجمه امید مهدیه و صدای شرگان انورزاده منتشر شده است. این کتاب به این می‌پردازد که چگونه شرکت‌های ژاپنی نوآوری را محقق می‌سازند.

درباره کتاب شرکت‌های دانش‌آفرین

این کتاب شما را با مفهوم شرکت‌های دانش‌آفرین آشنا می‌کند و به موضوع کسب و خلق دانش نوین و پیوند دانش با تصمیم‌گیری و عمل آگاه می‌شوید. دانش مفهوم جدیدی نیست اما نگرش و دیدگاه امروز جدید است، براساس دانش را نمی‌توان به عنوان یکی شی در نظر گرفت که مانند کالا مدیریت شود و عرضه شود، مدیریت دانش نیازمند درک پیچیدگی‌های رفتاری و تعامل انسان با سازمان و محیط پیرامونش است. امروزه شرکت‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که تنها راه ماندن در جهان کسب و کار نیازمند مدیریت منابع انسانی هستند. شرکت‌هایی دانش آفرین هستند که در زمینه خلق دانش و در زمینه پیوند دانش با تصمیمم‌گیری و عمل موفق بوده‌اند. 

این کتاب به شما کمک می‌کند نگاه متفواتی به مساله مدیریت دانش داشته باشید و بتوانید کسب و کارتان را رونق دهید و آن را به بهترین شکل مدیریت کنید.

شنیدن کتاب شرکت‌های دانش‌آفرین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام مدیران که مسوولیت هدایت کسب و کارشان را دارند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱٫۲ مگابایت