نظرات کتاب زیتون سرخ
کتاب صوتی زیتون سرخ اثر سیدقاسم یاحسینی

دانلود و خرید کتاب صوتی زیتون سرخ

نویسنده:سیدقاسم یاحسینیگوینده:رویا فلاحیانتشارات:نشر سماوا
۴٫۸ از ۲۲ نظر
۴٫۸ از ۲۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زیتون سرخ  نوشته  سیدقاسم یاحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

الکترونیکی

۴۰,۰۰۰تومان

مشخصات نسخهٔ الکترونیکی

حجم

۴۹۵٫۵ مگابایت

با تهیهٔ اشتراک کتابخانهٔ «بی‌نهایت» می‌توانی تا پایان اشتراکت، این کتاب و هزاران کتاب متنی و صوتی موجود در کتابخانهٔ «بی‌نهایت» را رایگان مطالعه کنی.

اطلاعات بیشتر

نظرات کاربران

سید کاظم بدری فر
سلام بسیار عالی از اراده خانم یوسفیان تعجب کردم چند مرتبه گریستم
mahdiye
واقعا عالی بود.....
L.s
اهنگی که ابتدا هر فصل پخش میشه خیلی قشنگه کاش میشد دانلودش کرد کسی این اهنگ رو میشناسه؟؟؟؟
|قافیه باران|
کتاب بسیار خوبی بود. یک زندگی پر فراز و نشیب که شنونده رو با خودش میکشونه. زندگی خانم یوسفیان، منو هرشب با خودش همراه میکرد. کتاب متفاوتی در بین کتاب های سوره مهر بود که از شنیدنش لذت بردم. شخصیت هایی که تکراری نبودند و حوادثی که گاه برام عجیب بود، گاه تلخ و گاه شیرین. گویندگی و موسیقی هم خوب بود. _______ ممنون از طاقچه
کاربر ۱۰۹۴۵۱۲
c😍😍😍😃😃😆
رزماری
کتاب جذاب در مورد اولین زن اتمی ایران متاسفانه به جز متن کتابی که در اختیار شماست چیز بیشتری از این بانوی شیر زن در منابع دیده نمیشه همین که نویسنده زندگی نامه ایشون رو به نگارش در آوردن کار بسیار خوب و قابل تقدیری هست
شهاب
خیلی کتاب قشنگی بود. چند جای کتاب اشک تو چشمام جمع شد. چه قدر خانم یوسفیان سختی کشیدن. واقعا پیامبر اسلام که فرمودند بهشت زیر پای مادران است درست گفتن. ایشون ذره ای کوتاهی در بزرگ کردن فرزندانشون نکردند.
کاربر ۱۴۸۲۸۷۷
خیلی لذت بردم .وبیشتر به این پی بردم که این دنیا چقد بالا وپایین دارد.
hesam
کتاب جالب با داستان متفاوتی بود. چرا هیچ اطلاعات و عکسی از ایشون تو اینترنت نیست؟؟؟ ارزش گوش دادن رو داشت
sara
عالی
SH.M
بیشتر از اینکه یک نخبه به تمام معنا بودند یک مادر فداکار و ایثار گرند که از انتخابهای ایشان در زندگیشان واقعا متحیر میشوید . عالی بود و دوباره گوش خواهم داد . با گویندگی دلنشین خانم فلاحی کاش قدر این گوهرها را بیشتر بدانیم . نمیدانم در قید حیات هستند یا نه . افتخار افرینند زنان ما .
صفحه قبل۱۲صفحه بعد