با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت) اثر مسعود موسوی شفائی

دانلود و خرید کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت)  نوشته  مسعود موسوی شفائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت)

کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت) اثر مسعود موسوی شفائی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته علوم سیاسی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب هژمونی آمریکا در عصر نومحافظه کاران (نفت، قدرت، امنیت) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران علوم سیاسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۸۷۳۶
تعداد صفحات۳۲۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۸۷۳۶