با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است

دانلود و خرید کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است  نوشته  سحر رمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است

کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است نوشته سحر رمضانی است. این کتاب دو داستان آموزنده و جذاب به همراه تصاویری زیبا دارد که هم کودکان را سرگرم می‌کند هم به آن‌ها آموزش‌هایی درباره زندگی می‌دهد.

درباره کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است

مدتها پیش، شغالی زندگی می‌کرد که برای پیدا کردن غذا به داخل شهری رفته بود و در آنجا سرگردان بود. او خیلی اتفاقی وارد خانه مرد رختشویی شد. در حالیکه شغال سعی می‌کرد خودش را پنهان کند، ناگهان سر خورد و به داخل تشتی پر از رنگ آبی افتاد. زمانی که شغال از تشت بیرون آمد، تمام بدنش آبی رنگ شده بود. او به جنگل برگشت و وقتی که حیوانات دیگر او را دیدند، نتوانستند او را بشناسند. آنها در میان خودشان از حیوان عجیبی صحبت می‌کردند که تازه به جنگل آمده بود و آن جانور شغال آبی بود. شغال با دیدن ترس در چهره حیوانات دیگر به آنها گفت: آهای حیوانات! نترسید، خدای آسمان من را فرستاده است تا بر این جنگل فرمانروایی کنم.

همه جانوران حرف‌های او را باور کردند و او را فرمانروای جنگل کردند. او از ترسش بقیه شغال‌ها را بیرون کرد و همین موضوع باعث شک آن‌ها شد...

خواندن کتاب شغال آبی رنگ؛ حرص مصیبت است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۹۸-۶
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۹۸-۶